Kamion IBM Systems Technology Truck míří do Česka

Speciální kamion IBM Systems Technology Truck zavítá do Prahy a Olomouce. Návštěvníkům nabídne možnost osahat si nejnovější technologie a produkty společnosti IBM – servery IBM System x, BladeCenter nebo systémy pro ukládání dat IBM Storage. Připraveny jsou i zajímavé prezentace věnované prvním expertním integrovaným systémům IBM PureSystems.

Pojízdná technologická laboratoř IBM dorazí do Česka již podruhé. Kamion doslova nabitý nejmodernějšími technologiemi budete mít možnost navštívit ve dnech 10. a 11. července u hotelu Panorama na pražské Pankráci a v pátek 13. července v Olomouci, kde zakotví u NH hotelu.

Klepněte pro větší obrázek

„Naším cílem je přiblížit lidem technologie a produkty IBM, aby si je mohli na vlastní kůži vyzkoušet a poznat, že za jednoduchým zevnějškem se skrývají inovace a špičkové technologie,“ říká Petr Plodík, System x Sales Leader z IBM Česká republika. „Věřím, že přivítáme nejen nadšence do chytřejších technologií, ale i ostatní návštěvníky, kteří si budou moci vyzkoušet naše hardwarová a softwarová řešení a diskutovat o nich s technologickými odborníky IBM.“

IBM Truck umožní nahlédnout pod pokličku chytřejším IT systémům. Ty představují novou etapu ve vývoji informačních technologií a přinášejí nové přístupy v návrhu i ve využívání tradičního IT. Uvnitř pojízdného kamionu si můžete naživo prohlédnout kompletní nabídku hardwaru od IBM (IBM System x servery, BladeCenter, Power servery, storage zařízení, networking, rack a power infrastrukturu), demoverze virtualizačních programů (VMware, IBM SmartCloud Entry, VDI), management systémů (IBM Systems Director, monitorovací programy) i systémů pro ukládání dat (SVC, VDS, Storwize V7000).

Více informací o programu a registraci najdete zde.

Témata článku: IBM, Truck, Panorama, Leader

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?