KAKTUS Software vylepšil internetový potápěčský obchod www.divershop.cz

KAKTUS Software vylepšil internetový potápěčský obchod www.divershop.cz

Společnost KAKTUS Software, poskytovatel softwarových řešení a služeb v oblasti informačních technologií, oznámila, že rozšířila a upravila internetový obchod s potřebami pro potápěče www.divershop.cz, který provozuje OLSON, největší a nejstarší společnost v oblasti potápění.

K hlavním vylepšením v e-shopu, který nabízí potřeby pro potápění na www.divershop.cz, je rozšíření volby zobrazení o anglický jazyk. Dále bylo zapracováno filtrování nabízených výrobků podle výrobců a rozšířen byl také způsob doručení přes PPL službu jak po celé České republice, tak i v zahraničí. Zavedení platebního systému umožňuje zákazníkům platit bezpečně kartou po Internetu. Díky dalším úpravám je nyní možné získat na stránkách internetového obchodu podrobné informace o dostupnosti zboží a o jeho převzetí a možnost zobrazování cen v eurech.

Celý systém e-shopu je postaven na technologii od společnosti Microsoft, implementován je v .NETu s využitím Framework 2.0 a jako datové úložiště je využit databázový systém MS SQL 2005.

Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky