reklama

Jiří Beran novým ředitelem divize Soukromý sektor společnosti ICZ

(PRAHA, 10. listopadu 2005) – Jiří Beran se stal k 1. listopadu 2005 novým ředitelem divize Soukromý sektor společnosti ICZ. Jeho hlavním cílem je konsolidovat nabídku a přispět k dalšímu růstu společnosti v oblasti služeb pro soukromý sektor.

Ing. Jiří Beran vystudoval Strojní fakultu ČVUT, obor automatizace a informatika – zavádění informačních technologií do praxe. Během studií pracoval pro společnost IS Sportvest, kde měl na starosti oddělení správy informačních technologií, poté nastoupil do ELKO Holding, a.s. na pozici manažera obchodní divize CPS.

Od roku 1997 do současnosti zastával pozici obchodního ředitele pro Českou a Slovenskou republiku ve společnosti Simac Technik, a.s., člena panevropského holdingu se sídlem v Holandsku. Od roku 2004 byl zároveň i jejím výkonným ředitelem pro Slovensko.

Jiří Beran (33) je ženatý, má dvě dcery a mezi jeho zájmy patří především rodina a cestování. Aktivně se věnuje fotbalu, golfu a tenisu.

O ICZ

ICZ patří v ČR mezi nejvýznamnější firmy poskytující služby v oblasti IT. Zaměřuje se na klíčové oblasti veřejné správy, zdravotnictví, telekomunikací, financí, průmyslu a utilit. Silnou stránku ICZ představuje vývoj aplikací na širokém základě rozličných platforem a technologií včetně individuálních řešení na zakázku. Oporou portfolia jsou síťová řešení. Všemi službami prolínají řešení informační bezpečnosti a informačních systémů. ICZ a.s. je certifikována podle normy ISO 9001:2000. Společnost patří mezi TOP 10 Systémových integrátorů a Českých 100 nejlepších.

Nejnovější komentáře

Přidat příspěvek
reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

99 nejlepších programů pro váš počítač

Zvykejte si na umělou inteligenci

Velké testy PC zdrojů a gamepadů

Alternativní zdroje energie

reklama
reklama