Ještě lepší Zoner Photo Studio pro Android

Od vydání Zoner Photo Studia pro Android neuplynuly ani dva měsíce a máme tady již druhý update této aplikace pro práci s fotografiemi. Vývojáři ZONER software plní své přísliby a přicházejí s velkou dávku nových funkcí, vybraných na základě zpětné vazby uživatelů.

Vydáním pro nás vývoj aplikace nekončí, právě naopak.“ vyjádřili se vývojáři při vypuštění aplikace koncem května a svůj závazek opravdu splnili. Již čtyři dny po vydání se objevil první update, který obsahoval mimo jiné češtinu. ”Původně jsme měli v úmyslu vydat aplikaci pouze v anglickém jazyce, naši uživatelé nás však přesvědčili, že česká verze má smysl. Zoner Photo Studio pro Android tvoříme ve spolupráci s nimi, náš cíl není nic menšího než nejlepší aplikace pro práci s fotografiemi,” říká Jan Kupčík, produktový manažer ZONER software.

K tomu má Zoner Photo Studio dobře nakročeno, jde poznat, že práce neustaly a verze z dnešního dne má v sobě funkce po kterých volali uživatelé nejvíce - Ořez a srovnání horizontu, Změnu velikosti a Otočení fotografie. Otočení fotografie lze aplikovat dokonce hromadně.

K původním editačním filtrům přibyla také úprava Zřetelnost, ta u fotografie zvyšuje lokální kontrast - vytáhne celý obraz a lehce snímek doostří. Známá je uživatelům i tzv. Živost, která speciálním způsobem zvyšuje či snižuje sytost snímku a je výborná právě v kombinaci s funkcí Saturace.

K souhrnu původních a nových funkcí připočtěme vylepšené uživatelské rozhraní, větší sepětí se systémem, to, že je aplikace zcela zdarma, a opravdu dynamický vývoj a díváme se na jednu z nejslibnějších fotoaplikací pro Android.

Zoner Photo Studio pro Android lze bezplatně stáhnout z Google Play, k jejímu spuštění potřebujete operační systém Android 4.0 nebo novější.

Témata článku: Android, Photo, Google Play, Google Play Store

Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma: moderní cestování

Kdy opravdu přijdou nové baterie?

Velké testy: 6 herních notebooků a 8 volantů

Recenze: AMD Ryzen řady 5