reklama

Jednoduché a levné volání přes internet s viphone break – nová komunikační aplikace a nižší ceny za volání

1. února 2007
Kritická chyba Mac OS X tajena?
Služba viphone break, která má dnes již více než 21 000 zaregistrovaných uživatelů nyní nabízí zákazníkům zjednodušené možnosti volání přes internet. Vylepšená aplikace viphone communicator umožňuje díky jednoduchému intuitivnímu ovládání a komunikaci v češtině přiblížit služby IP telefonie široké veřejnosti.

Praha, 1.2.2007 – Služba viphone nyní nabízí svým zákazníkům nový jednoduchý nástroj pro ovládání vlastního telefonního účtu. Tento nástroj se zákazníkem komunikuje česky a jeho ovládání je zcela intuitivní. Usnadňuje zákazníkovi práci s kontakty, umožňuje mu sledovat, kdo z jeho přátel je on-line a tudíž telefonem zastihnutelný, dává možnost jednoduchého dobíjení kreditu.

„Chceme, aby si mohl IP telefonii vyzkoušet opravdu každý, aby v tom nikomu nebránilo nepříjemné uživatelské prostředí nebo anglické aplikace nástrojů pro volání, které klasického českého uživatele internetu odradí od použití takového nástroje. Proto neustále vyvíjíme viphone communicator, jednoduchou aplikaci pro volání přes internet,“ říká Otakar Seďa, ředitel společnosti Unient Communications a dodává: „Věříme, že nová aplikace přinese uživatelům větší komfort při volání přes internet a pomůže odbourat zábrany z neznáma při zkoušení něčeho nového.“

Témata článku: Internet, Klasické telefony

1 komentář

Nejnovější komentáře

  • eiffel 1. 2. 2007 16:13:03
    communicator jsem si stáhnul už včera a zatím jsem s ním...
reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma o počítačové bezpečnosti

AMD Ryzen přichází

Velké testy kinoprojektorů a levných špuntových sluchátek

Příslušenství do USB-C

reklama
reklama