IS KARAT implementován ve společnosti V K - SPED

Přerov, 24.5.2007 - Společnost V K - SPED spol. s r.o. úspěšně implementovala informační systém KARAT. Jedná se významnou rostoucí dopravní firmou působící na českém dopravním trhu již od roku 1992.

Od počátku existence byla jejich prioritním zaměřením přeprava sypkých komodit v oblasti stavebnictví, sklářského průmyslu, energetiky a zemědělství včetně rostoucího významu přeprav surovin přímo pro potravinářství. Stejně kvalitní služby, jako v přepravě sypkých hmot, jsou schopni nabídnout i v přepravách paletových, a to jak v rámci České Republiky, tak i na poli mezinárodním, především v rámci členských států Evropské Unie.

Projekt implementace informačního systému se uskutečnil ve spolupráci s partnerskou společností NALCOM s.r.o. z Hradce Králové.

V průběhu dvouměsíční implementace se společnost V K  -  SPED  spol. s r.o. rozhodla přejít z původně plánované verze IS KARAT Express na verzi IS KARAT Advance. Součástí projektu bylo rovněž nastavení komunikace s externím dodavatelem specializovaného spedičního systému.

Témata článku: Karat, Advance

1 komentář

Nejnovější komentáře

  • Marcel Trojan 29. 5. 2007 10:17:48
    Z vlastní zkušennosti mohu potvrdit, že jde o rozumné rozhodnutí - IS...
Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma: moderní cestování

Kdy opravdu přijdou nové baterie?

Velké testy: 6 herních notebooků a 8 volantů

Recenze: AMD Ryzen řady 5