Invexovská Expozice systémů Helios získala opět ocenění Aura

V Praze 23. března 2007. Třetí místo v kategorii 101 – 300m2 celostátního kola soutěže Aura 2006 získala včera expozice podnikových informačních systémů Helios společnosti LCS, která byla realizována pro loňský veletrh Invex v Brně. Ocenění Aura obdržela tato expozice také již v regionálním kole soutěže, které se odehrálo přímo v rámci Invexu.

Do soutěže Aura 2006 o nejpoutavější veletržní expozici bylo přihlášeno celkem 59 firemních expozic z různých výstav a veletrhů. Soutěžilo se celkem ve čtyřech kategoriích, podle velikosti plochy expozice (51-100 m2, 51-100 m2, 101-300 m2 a nad 300 m2).

Realizátorem expozice systémů Helios byla společnost Veletrhy Brno, a.s., architekt Jan Konečný. Odůvodnění poroty k udělení ceny znělo: „Řešení expozice jasně vyjadřuje hlavní zaměření na presentaci produktů. Je koncipována se  zaměřením na informace pro cílového zákazníka, čemuž odpovídá jak funkční členění, tak důraz na prostor podávání informací.“

Členy odborné poroty soutěže Aura 2006 byli: Ing. arch. Zdeněk Štefka, CSc. – předseda; Ing. arch. Kateřina Valouchová; Ing. arch. Hana Ryšavá; Mgr. Jindřich Jirásek.

Témata článku: Arch, Archon, Aura, Aurum, Hana

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?