Integrace společnosti BGS Distribution Czech do LEVI International

Brno, 15. května 2006 --- Společnost LEVI International, člen skupiny BGS LEVI, oznamuje začlenění společnosti BGS Distribution Czech do své struktury.

Do konce května 2006 bude postupně docházet k integraci společnosti BGS Distribution Czech do společnosti LEVI International. Od 1. 6. 2006 LEVI International převezme všechny aktivity, závazky i pohledávky BGS Distribution Czech a bude zodpovědná za distribuci a reklamace produktů. K tomuto kroku vede především snaha o zlepšení dostupnosti a komplexnosti sortimentu pro zákazníky a sjednocení obchodní politiky firem skupiny BGS LEVI na českém trhu.

 

V této souvislosti dojde rovněž od 1. 6. 2006 k několika změnám týkajících se objednávání zboží a fakturace. Všechny potřebné informace a kontakty k této problematice naleznete na této stránce.

  

 

O skupině BGS LEVI

BGS LEVI je skupina firem zabývajících se distribucí produktů informačních a telekomunikačních technologií (ICT). Působí na B2B trhu v České a Slovenské republice a distribuuje více než 250 značek ICT produktů, v její nabídce je možné nalézt více než dvacet tisíc položek. BGS LEVI je výrobcem osobních počítačů značek LYNX, BRAVE a DigiPro. Zákazníky skupiny jsou výrobci počítačů, velkoobchody s výpočetní technikou a specializovaní dealeři. V roce 2005 měla skupina 345 zaměstnanců a její obrat přesáhl devět miliard Kč. BGS LEVI plánuje další expanzi na nové trhy v Evropě, zejména formou vybraných akvizic a partnerských vztahů.

  

Kontaktní osoba:

LEVI International a. s.                      

Ing. Leoš Kalandra

e-mail: leos.kalandra@levi.cz, www.levi.cz

Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma: moderní cestování

Kdy opravdu přijdou nové baterie?

Velké testy: 6 herních notebooků a 8 volantů

Recenze: AMD Ryzen řady 5