reklama

Informační systém SAP Business One ve společnosti ALBO SCHLENK

Společnost ALBO SCHLENK a.s., Bojkovice, dceřiná společnost Carl Schlenk AG, Ruth-Barnsdorf, Německo se rozhodla podepsat smlouvu o dodávce informačního systému SAP Business One.

Společnost ALBO SCHLENK a.s. je výrobce nátěrových hmot a laků a na základě důkladného výběrového řízení si zvolila společnost AXIOM Praha s.r.o. k implementaci IS SAP Business One. Implementace informačního systému započala v měsíci říjnu a byla ukončena v prosinci roku 2005. Představilé obou společností se dohodli dále spolupracovat na údržbě podnikového informačního systému SAP Business One.

O společnosti AXIOM Praha spol. s r.o.
Společnost AXIOM Praha spol. s r.o. vznikla v roce 1993 jako dceřiná společnost společnosti AXIOM s.r.o..  V roce 2003 byla odkoupena společností AXIOM SW s.r.o.. Již od začátku se zabývá vývojem a implementací informačních systémů koncovým uživatelům a úzce spolupracuje se svou mateřskou společností. Rok  2004 je počátkem spolupráce se společností SAP ČR, s.r.o., kdy jsme se stali partnery pro nový informační systém SAP Business One. Splnili jsme tvrdá kritéria certifikace SAP Partner, která nás opravňují nasazovat a upravovat informační systém SAP Business One dle přání zákazníků.

AXIOM Praha je stabilní společnost zabývající se poradenstvím a následnou implementací moderních podnikových informačních systémů. Jsme specialisté na řešení podnikových IS pro firmy v nejrůznějších oborových sférách a samozřejmě také v poskytování souvisejících služeb.

Témata článku: Axiom, One X

reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma o počítačové bezpečnosti

AMD Ryzen přichází

Velké testy kinoprojektorů a levných špuntových sluchátek

Příslušenství do USB-C

reklama
reklama