Informační systém KARAT pro společnost Kemifloc a.s.

Akciová společnost Kemifloc se sídlem v Přerově, s dlouholetou tradicí ve výrobě a aplikaci chemikálií pro úpravu a čištění vod, podepsala v listopadu letošního roku smlouvu o implementaci komplexního podnikového informačního systemu KARAT, jehož výrobcem je stejnojmenná společnost KARAT Software a.s.

Výběru IS KARAT předcházelo šesti měsíční výběrové řízení, které bylo ukončeno v září letošního roku.  Společnost Kemifloc a.s. byla již od roku 1995 uživatelem předchozí DOS aplikace - IS ISO  od stejného dodavatele.
Hlavním cílem zavedení nového IS je: sjednocení prodejního a ekonomického systému ve vazbě na zákazníka s možností vedení veškeré dokumentace k jednotlivým zákazníkům; dále pak zabránění opakovanému vkládání dat v rámci procesů ve společnosti a v neposlední řadě i požadavek na implementaci informačního systému na technologické úrovni  odpovídající současnému stavu informačních technologií ve světě, u kterého bude zajištěn jeho budoucí rozvoj.

O společnosti Kemifloc a.s.

Akciová společnost Kemifloc se sídlem v Přerově má dlouholetou tradici ve výrobě a aplikaci chemikálií pro úpravu a čištění vod. Výroba hlavního produktu společnosti, síranu železitého, byla zahájena na výrobně tehdejšího závodu PREFLOC přerovské PRECHEZY v roce 1989. V rámci privatizačního procesu byl závod v roce 1993 vyčleněn do samostatné akciové společnosti, jejíž majoritní podíl byl odprodán finské společnosti Kemira, jejíž součástí je i divize Kemwater, současný největší světový producent chemikálií pro úpravu a čištění vod. Samostatně začala společnost působit od počátku dubna roku 1994. Stala se postupně největším výrobcem železitých koagulantů ve střední Evropě.
www.kemifloc.cz

 

 

O informačním systému KARAT

Informační systém KARAT je komplexní informační sytém využívající technologii Client/Server, určený pro řízení středních a velkých obchodních a výrobních organizací. Systém je vyvíjen s důrazem na otevřenost. Je portován na databázové stroje Sybase ASA, Sybase ASE a Microsoft SQL a pracuje pod operačními systémy Microsoft a UNIX.

 

www.karatsoftware.com

 

Pro více informací, prosím, kontaktujte:

 

Romana Nitková

Senior Marketing Manager

KARAT Software a.s.

romana.nitkova@karatsoftware.cz

Tel.: 581 737 116

Mobil: 602 566 570

Témata článku: Software, Microsoft, Karat

Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma: moderní cestování

Kdy opravdu přijdou nové baterie?

Velké testy: 6 herních notebooků a 8 volantů

Recenze: AMD Ryzen řady 5