reklama

Informační systém KARAT pro PHAR SERVICE GROUP

Firma PHAR SERVICE, a.s. podepsala v těchto dnech se společností NALCOM smlouvu na implementaci informačního sytému KARAT. Nový informační systém bude využíván v rámci multilicence rovněž v dceřiných společnostech PLANCON Praha, s.r.o., CONTECO CZ, s.r.o. a EFEMHOS, a.s.. Implementace informačního systému KARAT v uvedených společnostech počítá s uvedením celého systému do provozu od ledna 2009.

Společnosti v rámci PHAR SERVICE GROUP jsou zaměřeny na dodavatelsko-inženýrskou činnost v průmyslu farmaceutickém, chemickém, potravinářském a zdravotnictví.

Společnost NALCOM se zabývá komplexními dodávkami informačních technologií zahrnujícími rovněž řešení informačních systémů pro výrobní i obchodní firmy.

Informační systém KARAT využívají v podnikovém řízení stovky středních a velkých obchodních a výrobních organizací v České a Slovenské republice. Předností systému je podpora více platforem (MS, LINUX, UNIX a MS SQL, SYBASE...) a jeho jedinečná architektura umožňující rychlou realizaci specifických úprav dle potřeb uživatele. Více informací na www.karatsoftware.com

Témata článku: Karat

reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma o počítačové bezpečnosti

AMD Ryzen přichází

Velké testy kinoprojektorů a levných špuntových sluchátek

Příslušenství do USB-C

reklama
reklama