Informační systém K2 od K2 atmitec syst pro společnost Eurosun a.s.

Společnost Eurosun a.s. podepsala se společností K2 atmitec syst s.r.o. smlouvy na nákup, implementaci a údržbu Informačního systému K2.

„Informační systém K2 jsme vybrali ze sedmi porovnávaných nabídek a oslovilo nás zejména jeho dobré jméno v našem oboru. Rozhodující pro nás je také skutečnost, že IS K2 umí konfigurovat zakázkovou výrobu včetně venkovních žaluzií, které se vyznačují specifickými vlastnostmi s mnoha parametry. Uvítali jsme také komplexnost dodávky včetně hardware a možnost převzetí péče o veškeré technologie u nás ve firmě ze strany implementátora IS K2.“ říká k podpisu smluv ředitelka společnosti Eurosun paní Ingrid Eisner.

Ředitel implementátora IS K2 - společnosti K2 atmitec syst – Jan Mošovský k tomu dodává: „Máme radost, že můžeme implementovat IS K2 právě ve společnosti Eurosun. K více než 250 uživatelům, kteří využívají IS K2 v oboru výroby žaluzií a stínící techniky v ČR, tak přibude dalších 32 uživatelů právě v Eurosunu. Těm nově odpadne kombinovaná práce v IS a tabulkách v excelu, ale zejména synchronizace obrovského množství dat díky dosavadnímu offline provozu, který bude nahrazen provozem v režimu online a výrazně tak zvýší rychlost a efektivitu práce zaměstnanců Eurosunu nejen v ČR, ale i v SRN a Rakousku. K dispozici budou mít také dynamický konfigurátor pro zadání zakázkové výroby a pro tvorbu kusovníku, který umožní pružněji reagovat na požadavky zákazníků.“

Projekt implementace Informačního systému K2 ve společnosti Eurosun je financování ze strukturálních fondů EU (Operační program Podnikání a inovace – ICT v podnikání vyhlášený Evropským fondem pro regionální rozvoj a Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR).

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?