IDS Scheer opět oceněna za prodej licencí SAP

Společnost SAP ČR, spol. s r.o. ocenila českou pobočku IDS Scheer za množství prodaných licencí v roce 2009. Společnost IDS Scheer, přední globální dodavatel řešení pro řízení podnikových procesů (BPM) a konzultačních služeb SAP, v pořadí dle obratu za prodej licencí skončila na druhém místě.

Toto ocenění, které podtrhuje dlouhodobě vysokou pozici společnosti IDS Scheer ČR v oblasti implementace ERP systémů na lokálním trhu, bylo předáno na setkání partnerů v rámci programu SAP Partner Edge v Praze 16. února 2010. Stejně dobrého výsledku dosáhla IDS Scheer ČR i v roce 2008.

Společnost IDS Scheer byla v roce 2009 ohodnocena i celosvětově oceněním SAP® Pinnacle Award, které se uděluje partnerům společnosti SAP, kteří zvlášť vyniknou při dalším zvyšování zákaznické spokojenosti, zejména s ohledem na tak citlivá témata, jako je zrychlování inovací nebo vylepšování návratnosti investic.

IDS Scheer ČR spolupracuje s firmou SAP ČR od začátku svého působení na českém trhu, tj. od roku 1994, celosvětově pak strategické partnerství mezi společnostmi IDS Scheera SAP trvá již víc než 16 let.

IDS Scheer ČR úspěšně implementovala a nadále podporuje informační systém SAP např. u těchto společností: SAZKA, a.s., Statutární město Brno, Teplárny Brno, a.s, Teplárna Strakonice, a. s., Dopravní podnik města Brna, a.s., Unipetrol Group, Česká televize a mnohých dalších.

„IDS Scheer disponuje nejzkušenějším SAP odborným týmem v Česku, který za více než 16 let svého působení zrealizoval stovky náročných projektů v různých odvětvích. Obdržené ocenění je důkazem naší schopnosti nejen implementovat nové IS SAP, ale také navrhovat pro zákazníky specifická zákaznická řešení, která jsouvyvinuta na této platformě.“ řekl David Krupka, ředitel divize SAP Implementation společnosti IDS Scheer ČR.

Témata článku: Pinnacle

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?