HyperX má nejrychlejší 128 GB sadu operačních pamětí DDR4

HyperX®, divize společnosti Kingston® Technology Company, Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes oznámila, že vytvořila nejrychlejší sadu operačních pamětí na světě z paměťových modulů DDR4 o celkové kapacitě 128 GB, která běží s ohromujícím taktem 3000 MHz. Sadu tvoří osm modulů HyperX Predator (16 GB x 8) s ultra rychlým časováním 16-16-16-36 a profily XMP, které umožňují provádět snadné a stabilní přetaktování. Tohoto úspěchu se podařilo dosáhnout při použití základní desky MSI X99 MPOWER, přičemž konfigurace byla osm modulů se čtyřmi kanály ve spojení s procesorem Intel® Core™ i7 5820K.

Na veletrhu Computex Taipei, představí divize HyperX vysoce výkonný systém vybavený paměťovými moduly s kapacitou 16 GB, které budou již brzy uvedeny na trh, a nedávno představeným SSD diskem HyperX Predator M.2 PCIe SSD. Živě předváděná prezentace se bude konat během akce HyperX Roadshow Experience od 4. do 7. června 2015 v centru ATT 4 FUN v Taipei. Bližší informace o dostupnosti a cenách paměťových modulů a sad HyperX Predator 16GB DDR4 budou poskytnuty již brzy.

HyperX je divizí společnosti Kingston Technology zaměřenou na vysoce výkonné produkty, mezi něž patří vysokorychlostní paměti DDR4 a DDR3, SSD disky, USB flash disky, náhlavní sady a herní příslušenství. Značka HyperX se zaměřuje na hráče, nadšence a ty, kdo své počítače přetaktovávají, a je na celém světě známá svou kvalitou, výkonem a úrovní inovace. Divize HyperX se věnuje oblasti tzv. eSports, kde sponzoruje více než 20 týmů na celém světě a je hlavním sponzorem soutěže Intel Extreme Masters. HyperX se účastní mnoha výstav, mezi něž patří například Brasil Game Show, China Joy, DreamHack, gamescom a PAX. 

Podrobnější informace můžete získat na domovském webu divize HyperX.

 

Aktuální číslo časopisu Computer

Srovnání výhodných 27" monitorů

Velký test levných rychlých routerů

Jak nastavit Android, aby vás nesledoval

45 podrobných testů a recenzí