reklama

HP představuje svoji nejkompaktnější multifunkční barevnou laserovou tiskárnu

Společnost HP zahájila prodej nejmenšího modelu multifunkční barevné laserové tiskárny HP LaserJet Pro 100 color MFP M175nw, který je určen pro malé a středně velké firmy. Tiskárna nabízí tisk, kopírování a skenování v profesionální kvalitě a úsporu času a nákladů.

Nový model HP LaserJet Pro 100 color MFP M175nw je vybaven úspornými a praktickými funkcemi, jako je například HP Auto-Off, Instant-on Technology a bezdrátové a ethernetové připojení. Disponuje také funkcí HP ePrint, která umožňuje pohodlný tisk emailů, fotografií, obchodních materiálů a dalších dokumentů na jakékoliv tiskárně s funkcí HP ePrint přímo z chytrého telefonu, notebooku či jiného mobilního přístroje odkudkoli na světě.

Klepněte pro větší obrázek

„Tiskárny modelové řady M175, které jsou určené primárně malým a středním firmám, nabízejí profesionální kvalitu tisku – jako tiskárny pro velké firmy – a zároveň řeší i potřeby menšího podniku,“ uvedl Robert Dinkelacker, manažer pro marketing produktů HP LaserJet pro Evropu, Střední východ a Afriku. „Vysoká kvalita tisku, ekologičnost a nízká energetická náročnost činí z tiskárny HP LaserJet Pro 100 color MFP M175nw cenný a spolehlivý nástroj pro podnikání.“

Dostupnost a cena

Na českém trhu je tiskárna již v prodeji za doporučenou koncovou cenu 7 690 Kč vč. DPH.
 

Témata článku: Hp tiskárny, HP Laserjet

Aktuální číslo časopisu Computer

Stavba 3D tiskárny

Výbava domácí elektrodílničky

Budoucnost 5G sítí

Velké testy microSD karet a vodních chladičů

Přehled mobilních tarifů

reklama
reklama