HP představuje svoji nejkompaktnější multifunkční barevnou laserovou tiskárnu

Společnost HP zahájila prodej nejmenšího modelu multifunkční barevné laserové tiskárny HP LaserJet Pro 100 color MFP M175nw, který je určen pro malé a středně velké firmy. Tiskárna nabízí tisk, kopírování a skenování v profesionální kvalitě a úsporu času a nákladů.

Nový model HP LaserJet Pro 100 color MFP M175nw je vybaven úspornými a praktickými funkcemi, jako je například HP Auto-Off, Instant-on Technology a bezdrátové a ethernetové připojení. Disponuje také funkcí HP ePrint, která umožňuje pohodlný tisk emailů, fotografií, obchodních materiálů a dalších dokumentů na jakékoliv tiskárně s funkcí HP ePrint přímo z chytrého telefonu, notebooku či jiného mobilního přístroje odkudkoli na světě.

Klepněte pro větší obrázek

„Tiskárny modelové řady M175, které jsou určené primárně malým a středním firmám, nabízejí profesionální kvalitu tisku – jako tiskárny pro velké firmy – a zároveň řeší i potřeby menšího podniku,“ uvedl Robert Dinkelacker, manažer pro marketing produktů HP LaserJet pro Evropu, Střední východ a Afriku. „Vysoká kvalita tisku, ekologičnost a nízká energetická náročnost činí z tiskárny HP LaserJet Pro 100 color MFP M175nw cenný a spolehlivý nástroj pro podnikání.“

Dostupnost a cena

Na českém trhu je tiskárna již v prodeji za doporučenou koncovou cenu 7 690 Kč vč. DPH.
 

Témata článku: Hp tiskárny, HP Laserjet

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?