HP Folio 13 na trhu v české lokalizaci

Model HP Folio13, se kterým společnost HP úspěšně vstoupila do segmentu ultrabooků, je nyní na českém trhu v plně lokalizované verzi.

HP Folio13 nabízí výdrž baterie až 9,5 hodiny(1), což v dané kategorii patří mezi nejvyšší hodnoty. Díky této přednosti tak již uživatelé nemusejí být v průběhu pracovního dne vázáni na dobíjecí adaptér. Mezi další přednosti tohoto modelu patří také vysoký počet portů a konektorů včetně ethernetu, který ocení zejména firemní uživatelé, pro které je tento model určen.

Klepněte pro větší obrázek

HP Folio13 je tenké pouze 18 milimetrů, úhlopříčka BrightView s HD(2) rozlišením má velikost 13,3" při zachování hmotnosti pouze 1,5 kilogramu(3). Notebook je rovněž vybaven bezpečnostním TPM čipem, který chrání emailového klienta a informace uložené na disku. Uživatelé, kteří vyžadují pracovní prostředí podobné stolním stanicím nebo přídavné audio, video, síťové nebo USB připojení, mohou HP Folio13 připojit k volitelné dokovací stanici HP USB 2.0.

HP Folio13 je vybaveno operačním systémem Windows 7 Professional CZ. Prostřednictvím volitelného balíčku HP Care Pack je dostupná i tříletá záruka.

Cena a dostupnost

HP Folio13 v české lokalizaci je dostupné za doporučenou koncovou cenu 24 899 Kč včetně DPH.

Aktuální číslo časopisu Computer

Srovnání 14 Bluetooth reproduktorů

Velký test 4K televizorů

Jak se zbavit otravných hovorů

Radíme s výběrem nového mobilu