ha-loo: Vteřinová tarifikace a dealerský systém

VoIP služba ha-loo, kterou provozuje společnost ha-vel internet s.r.o., přivítala po dvou měsících působení na trhu VoIP telefonie již svého 1000. uživatele. Tento fakt ha-loo oslavilo nasazením hned dvou zásadních vylepšení služby.

Nejpodstatnější změnou ve prospěch všech uživatelů služby je jednoznačně přechod na tarifikaci 1+1, čili účtování hovorného po sekundách a to pro všechny typy hovorů, ať již na pevné nebo mobilní linky. Vteřinová tarifikace představuje další výrazné snížení nákladů na telefonování pro každého – klienti nyní již opravdu zaplatí pouze to, co skutečně provolají.

Systém ha-loo24 přináší další rozšíření výhod dealerského systému. Pokud nový uživatel služby při registraci zadá  kód dealera, okamžitě po aktivaci účtu mu bude připsán kredit ve výši 12,- Kč. Stejná částka (provize) je ovšem současně připsána i na účet příslušného dealera. Dealer se dále může sám rozhodnout, zda si bonusový kredit ponechá na svém účtu, nebo zda převede část této provize novému účastníkovi a tím mu ještě více navýší jeho bonus. Nový uživatel si tedy může přijít systémem ha-loo24 až na navýšení v hodnotě  24,- Kč.  Tímto se zatraktivňuje dealerský model nejen pro dealery (možnost zvýhodňovat své klienty), ale i pro samotné účastníky (bonus při prvním nabití, klient si vybere dealera, který „dá víc“).

Témata článku: Internet, Bonus

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?