reklama

GiTy získala certifikát ISMS

Brno, 21. června 2007 – Společnost GiTy, a.s. uspěla při certifikačním auditu a stala se majitelem certifikátu na systém managementu informační  bezpečnosti (ISMS), jehož požadavky stanovuje harmonizovaná mezinárodní norma ČSN ISO/IEC 27001:2005

ISMS – „ Information Security Management System“, systém managementu informační bezpečnosti., je efektivní způsob při řízení společnosti, která je závislá na velkém množství firemních a provozních dat. a to, jak v elektronické, tak i papírové podobě. ISMS eliminuje bezpečností rizika a nabízí systematický, procesní a efektivní přístup k řízení informační bezpečnosti.

GiTy, a. s. se dlouhodobě zabývá problematikou bezpečnosti informačních a komunikačních systémů, proto byla schopna připravit a zavést systém ISMS vlastními kapacitami, přičemž certifikační audit realizovala externí akreditovaná společnost.

Zavedení ISMS zvyšuje bezpečnost informací, ochraňuje majetek společnosti, šetří náklady a zvyšuje její důvěryhodnost vůči zákazníkům, obchodním partnerům a orgánům veřejné správy.

Témata článku: Bezpečnost, Audit

reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma o počítačové bezpečnosti

AMD Ryzen přichází

Velké testy kinoprojektorů a levných špuntových sluchátek

Příslušenství do USB-C

reklama
reklama