GiTy, a. s., získala zakázku na realizaci slaboproudých systémů a systémů měření a regulace v Univerzitním Kampusu Brno

Komplexní realizaci slaboproudých systémů (ESL) a systémů měření a regulace (MAR) pro Univerzitní Kampus Masarykovy Univerzity Brno bude mít na starosti firma GiTy, a.s. Realizace obou systémů bude stát dohromady přes 43 000 000 Kč.

Brno, 23. ledna 2006 – Společnost ZŠ Brno a.s., generální dodavatel projektu,  schválila návrh na komplexní realizaci slaboproudých systémů (ESL) a systémů měření a regulace (MAR) pro nový inteligentní areál -  Univerzitní Kampus Masarykovy Univerzity Brno. Komplexním dodavatelem technologií byla pověřena  firma GiTy, a.s. Projekt nese název „Stavba AVVA –  Modrá Etapa“. V České republice je projekt takového druhu svým významem zatím ojedinělý.

GiTy, a.s., poskytne Univerzitnímu Kampusu technologie slaboproudých systémů, které budou zahrnovat systémy objektové a areálové bezpečnosti, informační systémy a komunikační infrastrukturu slaboproudých systémů. V rámci výstavby stavebních objektů budou rovněž instalovány systémy měření a regulace pro technologie laboratoří, vzduchotechnické systémy laboratoří, pro zdroje chladu, pro nouzové zdroje, pro odpadní látky a centrální sklady chemikálií a v neposlední řadě také komplexní monitorovací systém slaboproudých systémů a systémů měření a regulace včetně dispečerských pracovišť. Všechna technická zařízení budov bude možno ovládat, jak z jednoho místa v areálu, tak i z libovolného administrátorského pracoviště v areálu.

Celá realizace etapy bude stát dohromady přes 43 000 000 Kč. Obě strany již zahájily jednání o podmínkách Smlouvy o dílo, tak aby byla uzavřena v co nejkratším možném termínu.


O GiTy, a.s.
Společnost GiTy, a. s. je přední českou společností, která již 15 let poskytuje služby v oblasti telekomunikací, systémové integrace a technologií budov a areálů. Své aktivity rozvíjí v České republice a prostřednictvím dceřiných společností také ve Slovenské republice a v Bulharsku. V roce 2005 se GiTy, a. s. stala druhou nejobdivovanější společností v oboru Telekomunikační a poštovní služby. 

Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma: moderní cestování

Kdy opravdu přijdou nové baterie?

Velké testy: 6 herních notebooků a 8 volantů

Recenze: AMD Ryzen řady 5