reklama

GIST Controlling uspěl v Microsoft Technology Awards 2009

Na svůj loňský úspěch v soutěži Microsoft Awards navázal letos jeden z partnerů systémů Helios, královéhradecká společnost GIST se svým projektem GIST Controlling pro ČSOB Leasing Praha, který získal ocenění v kategorii Nejlepší Business Intelligence řešení.

Výsledky již 11. ročníku soutěže Microsoft Awards vyhlásil Microsoft letos v dubnu. Ocenění každoročně uděluje svým nejlepším partnerům, kteří vyvíjejí řešení a aplikace na platformě Microsoft a využívají nové technologie v řešeních pro své zákazníky.

„Opět se potvrdila důležitost schopnosti disponovat nejen nástroji pro efektivní plánování a reporting, ale také dodat do projektu ověřené controllingové know-how,“ říká Petr Wurm, obchodní ředitel společnosti GIST.

„Podobné ocenění je samozřejmě velmi významné z hlediska všech zákazníků systémů Helios, kteří tak mají další potvrzení kvality partnerské sítě Helios Open i jednotlivých produktů,“ dodává Dušan Lapčík, obchodní ředitel Helios Green.

O Microsoft Awards

Odborná komise složená z expertů z jednotlivých oblastí a zástupců společnosti Microsoft letos vybírala z 56 přihlášených řešení. Hodnotícími kritérii byly především rozsah projektu, míra využití nových technologií a přínos pro zákazníka.

„Soutěžní projekty nás každým rokem přesvědčují o stále vyšší profesionalitě našich partnerů. O jejich schopnosti propojit své zkušenosti s nejmodernějšími technologiemi Microsoftu a nabídnout tak svým zákazníkům jedinečná řešení,“ hodnotí výsledky Microsoft Awards 2009 Miroslav Král, obchodní ředitel pro sektor malých a středních firem, Microsoft v České republice.

Témata článku: Helios, Wurm, Controlling, Leasing, Reporting

reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma o počítačové bezpečnosti

AMD Ryzen přichází

Velké testy kinoprojektorů a levných sluchátek

Příslušenství do USB-C

reklama
reklama