Funkce USB Print & Scan usnadňuje tisk a skenování

Canon Europe, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, oznámil rozšíření vybavení multifunkčních tiskáren o aplikaci USB Print & Scan. Tato aplikace umožňuje skenovat dokumenty přímo na USB paměť a rovněž je přímo z této paměti tisknout.

Tiskové úlohy i naskenované dokumenty jsou ukládány přímo na USB paměť, odkud je lze v případě potřeby kdykoliv přímo vytisknout. Pro tisk tedy stačí míst u sebe USB paměť s příslušnými dokumenty. Vytvoření elektronické kopie papírového dokumentu či vytištění elektronického dokumentu tímto způsobem je velmi snadné a praktické obzvláště při přesunech místa na místo. V případě potřeby tisknout dokumenty, stačí zasunout USB paměť do nejbližší multifunkční tiskárny Canon.

Dokument uložený na USB paměti je možné na multifunkčním zařízení rovněž zkontrolovat. můžete zkontrolovat . Prostřednictvím snadno ovladatelného a intuitivního uživatelského rozhraní a dotykového displeje lze rychle a jednoduše změnit nastavení tisku či skenování podle potřeby. Je možné změnit barevnost, hustotu skenování, nastavení pro oboustranný tisk, možnosti kompletace dokumentů a řadu dalších parametrů.

Témata článku: Microsoft, USB, Meta, Multifunkční tiskárny canon, Tiskárny canon, Generator

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?