Free-hotspot.com k dnešnímu dni nainstaloval již 1000 bezplatných hotspotů

Dublin, Irsko – 2. května, 2007: free-hotspot.com, největší poskytovatel BEZPLATNÉHO přístupu k internetu, dnes oznámil instalaci 1 000 bezplatného hotspotu v Evropě.

Dan Toomey, generální ředitel společnosti uvedl: „Jsme nesmírně potěšeni, že bezplatná služba bezdrátového internetu si v Evropě získala svou pozici. Ke konci roku 2006 jsme na svém kontě měli již 600 přípojných míst v Evropě a získali si prvenství v instalaci bezplatných hotspotů na světě. K dnešnímu dni jich máme 1000 a rok 2007 bychom chtěli ukončit dvojnásobkem. Tento úspěch je svědčí nejen o velmi zdařilém obchodním modelu, ale rovněž a především odráží silnou poptávku po bezplatných Wi-Fi v Evropě.“

Toomey dodává, že společnost free-hotspot.com je plně zavázána k promptnímu rozšíření bezplatných bezdrátových internetových služeb v Evropě. „Naše společnost je pevně etablována v 16 evropských zemích, pevně doufáme, že do konce roku 2007 zajistíme bezplatný bezdrátový přístup k internetu ve všech zemích Evropské Unie“, dodává Toomey.

Témata článku: Wi-Fi Hotspot

Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma: moderní cestování

Kdy opravdu přijdou nové baterie?

Velké testy: 6 herních notebooků a 8 volantů

Recenze: AMD Ryzen řady 5