ETARGET autorem programu na zviditelnění společensky prospěšných aktivit na internetu

Praha, 3. srpna 2006 – Společnost ETARGET, a.s. spustila dobročinný program s názvem Zviditelňujeme správné věci, jehož cílem je podporovat neziskové, společensky prospěšné aktivity formou jejich zviditelnění na internetu prostřednictvím cíleného reklamního systému ETARGET.

O příspěvek z programu Zviditelňujeme správné věci se mohou ucházet organizace s právní subjektivitou a vykazující pravidelnou celoroční činnost zaměřenou na zlepšení kvality života. Zájemce o příspěvek musí provozovat na vlastní náklady web stránku, na které informuje o své činnosti. Příspěvek z programu „Zviditelňujeme správné věci“  je poskytovaný ve formě propagace web stránky zájemce v reklamním systému ETARGET. V žádném případě nejsou podporovány podnikatelské subjekty všeho druhu, organizace podporující některou z politických stran nebo organizace, které hlásí ideologie omezující základní lidská práva.

 

Žádosti o příspěvek jsou přijímány průběžně během celého roku. Výše příspěvku pro jednoho žadatele je 12.000 Kč, přičemž je tento příspěvek rozdělen na 12 měsíčních příspěvků ve výši 1.000 Kč. Celková maximální hodnota příspěvků pro Českou republiku je 1.200.000 Kč ročně. Žádost o příspěvek musí být vyplněná na příslušném formuláři, který je k dispozici na adrese www.etarget.cz/zviditelnujeme_spravne_veci. Informaci o výsledku rozhodnutí obdrží každá organizace    v průběhu dvou měsíců od doručení správně vyplněné a úplné žádosti o příspěvek.

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?