reklama

ESET vydal RC verzi ESET File Security pro Microsoft Windows Server

ESET, lídr v proaktivní ochraně před počítačovými hrozbami, se dnes zveřejněním RC verze ESET File Security 4.3 pro Microsoft Windows Server posunul blíže k vydání finální verze tohoto produktu. Produkt garantuje vysokou bezpečnost pro podnikové sítě a data. Verze 4.3 bude obsahovat pět nových funkcí. Například „e-Shell“ – kontrola produktu z prostředí příkazového řádku – stejně jako zbylé čtyři funkce vylepšuje ovládání bezpečnostních řešení ESET.

Základem ESET File Security 4.3 je ověřené a oceňované skenovací jádro NOD32 Antivirus 4, které je rychlé, přesné a systémové prostředky zatěžuje minimálně. ESET File Security 4.3 ochrání kritickou firemní infrastrukturu před malwarovými útoky cílenými na kradení dat a omezení funkčnosti systémů.

Release Candidate verze ESET File Security 4.3 pro Microsoft Windows Server nabízí mj. tato vylepšení:

  • eShell - nové plnohodnotné uživatelské rozhraní z prostředí příkazového řádku je určeno pro zkušené uživatele. Prostřednictvím eShellu mohou uživatelé vykonávat pokročilé akce, exporty protokolů a vzdálenou správu prostřednictvím skriptování. Administrátorům umožňuje eShell simultánní řešení více úloh.
  • Automatické vyloučení - program automaticky zjistí a aplikuje doporučené vyloučení kritických souborů. Tím zajistí bezproblémové fungování.

Témata článku: Antivirus, ESET, Shell

Aktuální číslo časopisu Computer

Stavba 3D tiskárny

Výbava domácí elektrodílničky

Budoucnost 5G sítí

Velké testy microSD karet a vodních chladičů

Přehled mobilních tarifů

reklama
reklama