reklama

Eset uvolnil beta verze linuxových produktů nové generace

27.7.2007. Společnost ESET, výrobce úspěšného antivirového systému ESET NOD32, uvolnila testovací verze svých linuxových produktů nové generace - ESET Mail Security, ESET File Security a ESET Gateway Security. Všechny tři nové produkty jsou založené na skenovacím jádru NOD32, a tak při minimálním zatížení systému poskytují špičkovou ochranu, vynikající rychlost skenování a kvalitní detekci.

ESET Mail Security je nástupce řešení NOD32 Server Edition pro Linux/BSD Mail Server a je obohacený o antispamovou ochranu počítačových serverů. Nově také přináší transparentní skenování pošty na gateway serverech.

ESET File Security je nástupce řešení NOD32 Server Edition pro Linux/BSD File Server a zabezpečuje antivirovou ochranu file serverů. ESET File Security má stejně jako všechny ostatní linuxové produkty nové generace od ESETu zcela novou vlastnost, a to možnost konfigurace prostřednictvím webové konzoly (webovou administraci).

Novým produktem v linuxovém portfoliu je ESET Gateway Security, který zabezpečuje ochranu HTTP/FTP komunikace pro gateway servery. Tento produkt je možné použít pro SafeSquid proxy.

Témata článku: Linux, Antivirus, ESET, Gateway, Proxy Server

reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Stavba 3D tiskárny

Výbava domácí elektrodílničky

Budoucnost 5G sítí

Velké testy microSD karet a vodních chladičů

Přehled mobilních tarifů

reklama
reklama