reklama

Epson představí čtyři nové 3LCD projektory na veletrhu IFA 2007

21. srpen 2007 - Společnost Epson, světová jednička a stálice v oblasti výroby projektorů, má v plánu představit během veletrhu IFA 2007 čtyři významné nové výrobky - 3LCD projektory . Účast společnosti Epson na každoročním veletrhu spotřební elektroniky vyvrcholí několika projevy významných manažerů a představením nových produktů Epson. Stánek Epson City tak bude bezesporu patřit mezi hlavní atrakce veletrhu.

Veletrh IFA proběhne ve dnech od 31. srpna do 5. září v areálu výstaviště Messe v Berlíně. Výstavu Epson City najdete v hale 21b ve stánku 103.

Philip Oldham, hlavní produktový manažer pro segment videoprojektorů společnosti Epson Europe, řekl: „Veletrh IFA je hlavní událostí roku v oblasti spotřební elektroniky a je proto ideálním místem pro uvedení nové jedinečné generace výrobků společnosti Epson na trh. Představíme čtyři nové 3LCD projektory. Všechny budou předvedeny společně s našimi stávajícími systémy na stánku Epson City.“

Co se týče samotných novinek, bude se jednat o dva produkty doplňující úspěšnou řady související se zábavou a dva moderní projektory s vysokým rozlišením. Bližší podrobnosti o produktech a specifikace zůstanou až do zahájení výstavy 30. srpna utajeny. Na stánku společnosti Epson si budou moci návštěvníci prohlédnout projektory v běžném uživatelském prostředí - budou se moci usadit na pohovku a vychutnat si vynikající zvuk a kvalitu obrazu řady produktů společnosti Epson v oblasti domácí zábavy.

Veletrhu IFA se rovněž zúčastní výkonný viceprezident společnosti Seiko Epson Corporation, Norio Niwa, který pronese v první den veletrhu hlavní řeč. Pan Niwa pohovoří o globální strategii společnosti Epson na trhu spotřební elektroniky a zmíní se také o hlavních zásadách společnosti vedoucích k udržení čelního postavení v oblasti projektorů a programu trvalé inovace produktů.

„Jedná se o nejrozsáhlejší výstavu společnosti Epson v rámci veletrhu IFA v posledních letech,“ dodává Philip Oldham, „a s ohledem na plánovanou show očekáváme, že bude tou nejúspěšnější.“

Témata článku: Epson, Projektory epson, City, Elektronika, Seiko

reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma o počítačové bezpečnosti

AMD Ryzen přichází

Velké testy kinoprojektorů a levných špuntových sluchátek

Příslušenství do USB-C

reklama
reklama