Eposn představuje kompaktní laserové tiskárny

Společnost Epson dnes představila dvě nové řady tiskáren, AcuLaser C9300N a AcuLaser M7000N. Tyto tiskárny jsou ideálním řešením pro firmy, které nechtějí při výběru černobílých a barevných tiskáren formátu A3 ustupovat ze svých požadavků. Obě řady nabízejí firmám a pracovním skupinám vysoký výkon a nízké náklady na tisk jedné stránky.

Benjamin Guisembert, produktový manažer divize laserových tiskáren společnosti Epson Europe, uvádí: „Naši nabídku laserových tiskáren jsme rozšířili o řady AcuLaser C9300N a AL-M7000N především proto, abychom vyhověli rozdílným potřebám firemních uživatelů. Řada AL-M7000N je určena malým až středním pracovním skupinám, zatímco řada C9300N byla navržena pro střední a velké pracovní skupiny. Protože jsou obě řady vybaveny síťovým rozhraním pro Gigabit Ethernet a podporují tiskové jazyky PDL a protokoly IPsec a IPv6, jejich integrace do složitých prostředí IT je naprosto bezproblémová.“

Obě řady mají kompaktní rozměry a jsou schopné tisknout dokumenty v rozsahu formátů A6 až A3. Řada AL-C9300N nabízí vysokou rychlost barevného i černobílého tisku dosahující až 30 stran formátu A4 za minutu, zatímco řada AL-M7000N dokáže v černobílém režimu vytisknout až 32 stran formátu A4, což přispívá k vyšší produktivitě. Obě řady, AL-C9300N i AL-M7000N, disponují vysokou kapacitou vstupu papíru, která je zajištěna přídavnými zásobníky papíru a funkcí oboustranného tisku u vybraných modelů.

Řady AcuLaser C9300N a AL-M7000N nabízejí velmi kvalitní, cenově příznivé tiskové výstupy, vysokou rychlost tisku a nízké náklady na tisk jedné stránky. V kombinaci se sníženou spotřebou energie, díky níž se tyto tiskárny kvalifikovaly mezi zařízení nesoucí označení ENERGY STAR, to znamená, že celkové náklady na vlastnictví tiskáren z obou uvedených řad jsou velmi nízké. Vzhledem k tomu, že maximální měsíční pracovní cyklus u obou modelových řad dosahuje až 100 000 vytištěných stran, mohou si být majitelé firem jisti, že pořízení těchto tiskáren bude rozumnou investicí.

Společně s řadou tiskáren AL-C9300N společnost Epson poprvé představí také vlastní, pokročilou sítotiskovou technologii amplitudové modulace (AAM). Tato technologie dokáže analyzovat umístění tiskového bodu a zaručuje tisk ostré obrazové grafiky s přesně definovanými okraji. Firmy, které požadují profesionální výtisky, ocení také technologii zdokonaleného rozlišení Epson AcuLaser Colour-RITech, která umožňuje tiskárnám řady AL-C9300N dosáhnout rozlišení tisku až 4800RiT. Tato technologie eliminuje nepravidelné okraje textu a zaručuje tisk grafů, tabulek, grafiky a dokonce i schématických výkresů vytvořených v aplikacích CAD v jasných a výrazných barevných odstínech.

Tiskárny řady AL-C9300N a AL-M7000N je možné zakoupit od února 2012
za doporučenou maloobchodní cenu od 55 752 Kč respektive 33 636 Kč vč. DPH.

Aktuální číslo časopisu Computer

Srovnání 14 Bluetooth reproduktorů

Velký test 4K televizorů

Jak se zbavit otravných hovorů

Radíme s výběrem nového mobilu