Energeticky úsporný skener Epson Perfection V600 Photo pro fotografy

Společnost Epson oznamuje uvedení skeneru Epson Perfection V600 Photo na trh. Díky vysokorychlostnímu skenování, obnově a archivaci velkého množství filmů a tisků má skener V600 nižší spotřebu energie zaručující maximální efektivitu. Čas na zahřátí skeneru je nulový, skenovat tedy můžete okamžitě. S optickým rozlišením 6400 dpi a optickou hustotou 3.4 DMAX pro skenování filmů vytváří skener Epson Perfection V600 Photo vysoce kvalitní obrazy, čímž splňuje nároky fotografů na reprodukci fotografií a filmů.

Jon Pardoe, produktový manažer společnosti Epson Europe, k tomu dodává: „Skener Epson Perfection V600 Photo umožňuje pokročilým nadšeným fotografům vytvářet digitální archivy vyjímečně vysoké kvality. Skenování je rychlé a efektivní díky inovativní technologii ReadyScan LED. Ze skenovaných filmů a fotografií můžete také odstranit prach a škrábance a obnovit tak jejich původní krásu.

Skener Epson Perfection V600 Photo se zabudovanou jednotkou pro skenování průhledných předloh podporuje plně panoramatické zobrazení filmů středního formátu. Uživatelé mohou vytvářet digitální archivy z fotografií, 35mm filmových pásků, diapozitivů a plně panoramatické filmy středního formátu (6 x 22 cm), čímž je skener ideální k uchovávání důležitých vzpomínek a obrazů a také k fotografické reprodukci tisků.

Inovativní technologie ReadyScan LED společnosti Epson, která splňuje podmínky programu ENERGY STAR®, minimalizuje spotřebu energie. Skener nevyžaduje žádný čas na zahřátí, proto můžete začít skenovat, jakmile přístroj zapnete. Skenování reflexních předloh je navíc 1,5krát rychlejší než u předchozích modelů.

Software Epson Scan byl upgradován a podporuje rovněž operační systémy Windows 7 a Snow Leopard. Další novinkou je náhledové okno s měnitelnou velikostí, možnost pojmenování souborů podle preferencí uživatele a inteligentní automatická expozice pro skenování filmů. Software Epson Scan byl vytvořen tak, aby s automatickým a domácím režimem bylo skenování jednoduché, ale aby profesionální režim splňoval potřeby pokročilých uživatelů.

Dalším softwarem je Epson Event Manager v2.3, který umožňuje správu tlačítka Scan, Adobe® PhotoShop® Elements 7[1] a ABBYY® FineReader® 6 Sprint Plus[2]. Doplněním celé řady spotřebních produktů společnosti Epson je elegantní desing.

Přehled klíčových vlastností skeneru Epson Perfection V600 Photo:

  • skener filmů a fotografií s rozlišením 6400 dpi s technologií ReadyScan LED pro nepřetržité a úsporné skenování;
  • odstranění prachu a škrábanců z filmů a fotografií pomocí technologií Digital ICE;
  • skenování celé řady formátů filmů a fotografií;
  • skenování do vícestránkových prohledávatelných dokumentů PDF;
  • doporučená maloobchodní cena včetně DPH 7. 590,- Kč, k dostání od 5.října 2009.


 


[1]Software Adobe PhotoShop Elements 6 pro systémy Mac

[2]Software ABBYY FineReader 5 Sprint Plus pro systémy Mac

Témata článku: Epson, Skenery, Film, Filmy, Photo, Scan, Elements, Sprint, Snow, Event

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?