Ekonomický informační systém Money S5 vítězem soutěže Microsoft Industry Awards 2007

V letošním ročníku prestižní soutěže Microsoft Industry Awards získal nový ekonomický informační systém Money S5 společnosti CÍGLER SOFTWARE první místo v kategorii „Microsoft .NET Technology Award“.

Prvenství si Money S5 vydobyl za využití moderních technologií Microsoft, technologickou inovaci a excelenci. Svůj křest v praktickém nasazení si odbyl Money S5 v prostředí několikaměsíčního náročného pilotního provozu na začátku roku 2007. Odborné veřejnosti bude systém oficiálně představen v červnu 2007, prodej koncovým uživatelům, především z řad středních společností, bude zahájen na podzim roku 2007.

Vítězný ERP systém Money S5 je představitelem zcela nové produktové řady ekonomických řešení CÍGLER SOFTWARE. Byl vyvinut v rekordně krátké době s použitím řady špičkových technologií společnosti Microsoft – za všechny jmenujme užití .NET Framework 2.0, databázového serveru Microsoft SQL Server 2005, Microsoft Team Foundation serveru a metodiky Agile Development. Díky tomu se Money S5 zařadil mezi elitu tuzemských ekonomických informačních systémů v oblasti užitých technologií.

„Vítězství nového systému Money S5 v soutěži Microsoft Industry Awards 2007 je oceněním skvělé práce týmu analytiků, vývojářů a testerů, kteří v rekordně krátké době dokázali navrhnout a vyvinout zcela novou generaci programu Money. V této novince se spojují nejnovější špičkové technologie s tím nejlepším z ekonomických systémů Money, které již šestnáct let dodává CÍGLER SOFTWARE desítkám tisíc uživatelů v Čechách a na Slovensku,“ komentuje vítězství v soutěži Ing. Jaroslav Veselý, manažer projektu Money S5.

Témata článku: Software, Microsoft, Money, Agile, Cígler software

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?