reklama

Dynavix uvádí na trh novou navigaci Dynavix Delta III

Cenově dostupná navigace s nadstandardními funkcemi a hláškami Pavla Lišky vstupuje do českých prodejen.

Společnost Dynavix uvádí na trh 4,3“ novinku, navigaci Dynavix Delta III, která navazuje na předcházející model z řady Dynavix Delta. Nový produkt obsahuje nadstandardní funkce jako Bluetooth handsfree, integrovaný přijímač RDS-TMC a multimediální centrum. Stejně jako u ostatních navigací Dynavix, i zde může řidiče navigovat herec Pavel Liška. V prodeji bude od 24. srpna 2009 jak na e-shopu společnosti Dynavix, tak ve vybraných partnerských prodejnách.

Dynavix Delta III v černém elegantním designu se řadí do kategorie cenově dostupných navigací vybavených nadstandardními funkcemi. Obsahuje Bluetooth handsfree, integrovaný přijímač RDS-TMC a multimediální centrum, které uživateli umožní prohlížet fotografie, přehrávat video a hudbu. Součástí navigace je databáze radarů, funkce Evidence jízd, zobrazení významných budov ve 3D a možnost nastavit dvojí ovládání – pro začátečníky a pokročilé. Součástí příslušenství je držák do auta, autonabíječka, nabíječka, RDS-TMC anténa, USB/miniUSB kabel, 2 GB microSD karta, elegantní pouzdro a dotykové pero.

Navigace Dynavix Delta III obsahuje mapy kompletní Evropy (43 států) a volitelně program 3R, který zajišťuje kvartální aktualizaci map zdarma, a to po dobu tří let.

Software navigace je nově možné aktualizovat prostřednictvím bezplatného softwaru Dynavix Manager, který mimo jiné umožňuje aktualizovat mapové podklady v rámci 3R programu,pracovat s body zájmu, knihou jízd a dalšími funkcemi.

Doporučená maloobchodní cena navigace Dynavix Delta III bez 3R programu je 6 499 Kč, s 3R programem 6 999 Kč. K dostání bude na e-shopu společnosti Dynavix a u vybraných prodejců.

Další informace naleznete na webových stránkách společnosti: www.dynavix.cz.

Technické specifikace:

CPU: Samsung 2450
Displej: dotykový barevný 4,3“ HighBrightness
Operační paměť: 128 MB DDR
Vnitřní paměť: 2 GB
Integrovaná GPS: u-blox 5
Integrovaný přijímač RDS-TMC
Multimediální centrum: přehrávání hudebních a video souborů, prohlížení obrázků
Rozměry: 116 mm x 80 mm x 15 mm
Hmotnost: 182 g
USB, podpora microSD/SDHC karet, černá barva
Bluetooth handsfree

Příslušenství: držák do auta, autonabíječka, nabíječka, RDS-TMC anténa, USB/ mini USB kabel, 2GB microSD karta, elegantní pouzdro, dotykové pero (stylus)

Témata článku: Delta, MicroSD, Handsfree, Bluetooth Handsfree, Handsfree bluetooth, Pero, Peru, Blox, Multimediální centra, Radar, SDHC, Auto antény, Auto gps, Gps mapy, Navigace gps

Aktuální číslo časopisu Computer

Stavba 3D tiskárny

Výbava domácí elektrodílničky

Budoucnost 5G sítí

Velké testy microSD karet a vodních chladičů

Přehled mobilních tarifů

reklama
reklama