Domainqube.cz pomáhá s volbou poskytovatele internetových služeb

Poradit s výběrem kvalitního dodavatele v oblasti tvorby webových stránek nebo jejich provozu, s registrací domény či s dalšími internetovými službami umožňuje nyní spotřebitelům značka DomainQube.CZ. Jedná se o první projekt hodnocení kvality poskytovaných internetových služeb v České republice, který se snaží koncovým spotřebitelům usnadnit výběr spolehlivého a odborně způsobilého poskytovatele internetových služeb.

„Na naši zákaznickou podporu se často obrací zákazníci s žádostí o radu ohledně internetových služeb, které souvisí s registrací domén. Pomoci jim zorientovat se v široké nabídce internetových služebbylo jedním z důvodů vzniku projektu DomainQube.CZ. Těší nás, že prostřednictvím projektu můžeme využít naše zkušenosti z devítiletého působení na trhu a doporučit uživatelům dodavatele, který jim poskytne kvalitní služby s osobním přístupem. “ uvádí Ilona Filípková ze společnosti General Registry, která projekt DomainQube.CZ provozuje.

Na stránkách projektu www.domainqube.cz jsme mj. vytvořili průvodce, který na základě odpovědí na jednoduché otázky zjistí potřeby uživatele (např. vytvoření www stránek, e-shopu, redesign webu, zlepšení pozice ve vyhledávačích….)

Na základě zjištěného, dokážeme zákazníkovi doporučit jednoho, či více poskytovatelů požadovaných služeb. Na stránkách se navíc dozví řadu zajímavých a praktických informací a tipů z prostředí internetu.

Garancí toho, že do projektu vstupují pouze spolehliví a důvěryhodní partneři, je dodržování desatera jasně definovaných kritérií tzv. kodexu. Ten se zaměřuje např. na profesionální přístup k zákazníkovi, korektní obchodní jednání, kvalitu a šíři poskytovaných služeb, odbornou způsobilost a odpovídající technické vybavení apod. Pokud dodavatelé všechna kritéria splní, je jim společností General Registry udělena známka DomainQube.CZ, která garantuje kvalitu poskytovaných internetových služeb.Zapojení do procesu je bezplatné a nevyžaduje finanční ani jiný audit fungování společnosti. Dodržování kritérií je průběžně kontrolováno.

Témata článku: General

Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma: moderní cestování

Kdy opravdu přijdou nové baterie?

Velké testy: 6 herních notebooků a 8 volantů

Recenze: AMD Ryzen řady 5