reklama

Docházkový systém Alveno Biometrix: biometrie za nejnižší cenu

Na tuzemském trhu je nově k dostání unikátní docházkový systém Alveno Biometrix. Společnost IReSoft vyvinula řešení umožňující firmám za minimální náklady získat profesionální biometrický nástroj pro kontrolu docházky. Systém je dodáván v praktickém balíčku all-in-one, který dovoluje rychlou implementaci. Kvalitní čtečka na otisky prstů a čipy dokáže během méně než jediné vteřiny spolehlivě identifikovat pracovníka.

Komplexní řešení Alveno Biometrix zaručuje firmám snadnou instalaci a okamžitý přehled nad docházkou zaměstnanců. Balíček totiž v sobě zahrnuje veškeré komponenty, a to čtečku s moderní biometrickou technologií, software, kabel a administrační kartu. Uživatelům je navíc k dispozici telefonická asistenční služba, která poradí v případě potíží. Balíček lze nyní pořídit za mimořádnou cenu 16 990 Kč bez DPH.

„První cenově dostupný biometrický balíček all-in-one na českém trhu byl vyvinut na míru menším firmám. Tyto podniky totiž nechtějí v rámci řešení docházky podstupovat složitou implementaci a navíc nejsou ochotny do systémů investovat vysoké částky,“ uvedl Jiří Halousek, ředitel společnosti IReSoft, která nabízí unikátní docházkový systém Alveno. „Cena biometrických čteček dosud překračovala hranici pětadvaceti tisíc korun. Vyvinuli jsme takové řešení, které si mohou dovolit i menší firmy, a to při zachování kvality a spolehlivosti čtení otisků prstů,“ dodal Halousek.

Špičková biometrická technologie si v oblasti kontroly docházky získává stále větší oblibu. Zaměstnanci totiž nemusí nosit žádné identifikační médium, navíc je otisk prstů unikátní, takže nemůže dojít k záměně. Docházkové čtečky Alveno Biometrix jsou v základní verzi určeny pro podniky do 25 zaměstnanců, lze je však jednoduše rozšířit až na 50 pracovníků. Práci se systémy usnadňuje také přehledný barevný display a propracovaný software, díky kterému je možná tvorba souhrnných výkazů docházky. Systém dovoluje zaměstnavatelům získat ucelený přehled o odpracované době, a to včetně přesčasů, víkendů nebo svátků.

„Moderní čtečky na otisky prstů jsou v dnešní době velmi spolehlivé. Technologie i algoritmy se za posledních pět let velmi zdokonalily, takže není třeba se obávat, že by zaměstnanci měli problém s identifikací otiskem prstu. Čtečka však umí přečíst i čipy, takže si uživatel může vybrat, jak se budou jednotliví zaměstnanci prokazovat,“ sdělil Aleš Drápal ze společnosti IReSoft s tím, že docházkové systémy Alveno lze objednat v e-shopu www.alveno.cz.

Témata článku: All In One

Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma o počítačové bezpečnosti

AMD Ryzen přichází

Velké testy kinoprojektorů a levných špuntových sluchátek

Příslušenství do USB-C

reklama
reklama