Divize SAP se v AutoContu rozvíjí

Praha, listopad 2006 – Společnost AutoCont CZ a.s. a její nově založená divize SAP se dále rozvíjí. V rámci skupiny Enterprise Business má tato divize, zaměřená na výstavu zákaznických řešení na platformě SAP, dva nové Managery.

Do pozice Sales Managera divize SAP nastoupil pan Martin Košút, který do AutoContu přišel ze společnosti Ness Czech s.r.o.. V AutoContu bude působit jako zástupce ředitele divize SAP pro obchod. Pan Martin Košút má vystudovanou SPŠ elektrotechnickou a mezi jeho koníčky patří literatura, hudba a sport.

 

Do pozice Senior Konzultanta divize SAP nastoupil pan Jiří Náprstek, který dříve působil ve společnosti KIS (Kaufland informační systémy). Pan Jiří Náprstek má VŠ vzdělání, mezi jeho záliby patří hudba a sport.  

 

Aktivity divize SAP se zaměřují  zejména na  velké podniky a  veřejnou správu.

 

O společnosti:

 

AutoCont CZ a.s.
AutoCont CZ a.s. je jednou z dceřiných společností  české soukromé společnosti AutoCont, a.s.. AutoCont působí na českém trhu ICT již od roku 1990 a z původního výrobce PC a prodejce výpočetní techniky se společnost rozvinula v úspěšný holding  působící  na českém a slovenském ICT trhu. V oblasti obchodní politiky  byla nabídka soustředěna do třech hlavních linií: Outsourcing a servisní služby ,Technická, systémová a aplikační infrastruktura , Podnikové aplikace. V rámci těchto  linií se nabídka společnosti AutoCont soustředí na dva základní segmenty zákazníků, Enterprise business segment (EBS) a segment středních a menších firem (SMB).

AutoCont CZ je součástí českého soukromého holdingu AutoCont, do kterého dále patří například společnosti AT Computers, AutoCont SK a Comfor Stores.

 

Kontakt pro další informace:

Lucie Šejnová

Tel: +420 251 022 159, email: lucie.sejnova@autocont.cz

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?