reklama

Dick Borsboom vybrán za prezidenta skupiny Avnet Technology Solutions pro oblast EMEA

Nettetal, 17. dubna 2007: společnost Avnet Technology Solutions dnes oznámila, že Dick Borsboom byl s okamžitou účinností jmenován prezidentem skupiny Avnet Technology Solutions pro oblast EMEA. Jako prezident bude odpovídat za strategické směřování a rozšiřování činnosti společnosti Avnet v oblasti výpočetní techniky v Evropě, na Středním východě a v Africe.

Skupina Technology Solutions v současné době generuje v oblasti EMEA tržby ve výši 1,3 mld. USD, dodává počítačovou technologii prodejcům, systémovým integrátorům, výrobcům systémů a výrobců OEM vestavěných systémů ve 14 zemích v celé Evropě a pokračuje v rozšiřování svých pozic na trhu. Borsboom bude podřízen panu Johnu Pagetovi, prezidentovi skupiny Avnet Technology Solutions odpovědnému za operace na celém světě.

Jmenováním Borsbooma se dále posiluje evropský tým vedoucích pracovníků společnosti Avnet. Do společnosti přináší tak více než 13 let zkušeností s distribucí. Mimo jiné zastával i významné pozice v řízení obchodu, oblasti financí, lidských zdrojů a IT.

„Příchod do společnosti s tak velkými předpoklady růstu v regionu, jako má společnost Avnet, je mimořádná příležitost,“ řekl Borsboom. „Tým vedoucích pracovníků je zkušený a ví, jak zužitkovat ve prospěch svých obchodních partnerů příležitosti na trhu vycházející ze strategií našich dodavatelů. Společnost Avnet vykazuje dlouhodobý růst a já se těším, že přispěji k jejím dalším úspěchům v Evropě.“

Skupina Avnet Technology Solutions, EMEA, sestává ze čtyř úspěšných divizí: Avnet Computing Components, která je předním dodavatelem produktů AMD a doplňkových technologických produktů, informací a služeb; Avnet Applied Computing Solutions, která dodává vestavěná řešení výrobcům OEM; Avnet Partner Solutions, která je distributorem s přidanou hodnotou podnikového softwaru, úložišť a serverů; a Avnet Visual + Data Solutions, která se specializuje na dodávku a servis vizuální informační technologie společnosti EIZO a Thin Client, řešení úložišť, sítě a zabezpečení.

Témata článku: Technology

reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma o počítačové bezpečnosti

AMD Ryzen přichází

Velké testy kinoprojektorů a levných sluchátek

Příslušenství do USB-C

reklama
reklama