reklama

Dekadu.cz umožní českým obchodníkům prodávat na Google

Společnost Dekadu odstartuje 30. března velmi zajímavou službu, která umožní každému prodejci, ať už firmě nebo jednotlivci, zveřejnit seznam prodávaných věcí na Dekadu, a poté je automaticky zahrnout do obchodní služby Froogle na serveru Google, což českým prodejcům umožní přístup k miliónům zákazníků z USA, Velké Británie a Německa.

O firmě: Dekadu Inc. provozuje internetový obchod, který v České republice a v české verzi funguje na adrese http://www.dekadu.cz.

Vyhledávací server Froogle serveru Google (http://froogle.google.com) je jedna z nejoblíbenějších internetových stránek pro on-line porovnávání cen. Google ale od prodejců vyžaduje internetové stránky v angličtině nebo němčině a uvedení ceny zboží v dolarech, librách a eurech. Tyto požadavky, bohužel, většina českých prodejců nesplňuje, a tak dosud nemohla využít příležitosti ukázat své zboží velké skupině zákazníků nakupujících přes Google. Tento problém řeší technologie společnosti Dekadu.

Jediné, co Dekadu.cz po prodejci vyžaduje, je vypsat zboží k prodeji a uvést cenu v korunách. Dekadu poté přeloží seznam prodávaných věcí do angličtiny a němčiny, převede cenu do jiných měn a zahrne prodávané zboží do vyhledávací služby Froogle. Dekadu se postará o vše kolem prodeje, včetně výběru peněz od zákazníka, výpočtu poštovného a zákaznický servis v angličtině a němčině. Čeští prodejci se také nemusí starat o výměnu měny – Dekadu vyplatí českému prodejci v českých korunách tolik, kolik na Dekadu.cz inzeroval. Pokud se zboží úspěšně prodá, obdrží český prodejce adresu nakupujícího, na kterou odešle zboží, a Dekadu mu v českých korunách vyplatí cenu zboží a náklady za odeslání. Na internetových stránkách Dekadu.cz mají prodejci možnost představit nejen nové výrobky, ale i použité zboží, jako například přečtené knihy, hudební CD nebo filmy na DVD a videokazetách, což je dobrá příležitost zvláště pro jednotlivce.

Zveřejnění prodávaného zboží na stránkách Dekadu.cz je zdarma. Společnost Dekadu si účtuje malý poplatek, až když je zboží úspěšně prodáno. Více informací o poplatcích naleznete na internetové stránce http://www.dekadu.cz/fees.

Tuto novou službu spustí společnost Dekadu 30. března tím, že seznam výrobků českých prodejců přidá na americkou verzi internetových stránek Google. Od 15. dubna budou seznamy prodávaných věci uveřejněny i na britských a německých verzích Google.

Pokud se chystáte prodávat, ať už jako firma nebo jednotlivec, a chtěli byste více informací, kontaktujte, prosím, zákaznické centrum společnosti Dekadu na e-mailové adrese support@dekadu.com.

„Google“ a „Froogle“ jsou registrované obchodní značky společnosti Google Inc. Dekadu Inc není vlastněna společností Google Inc.

Témata článku: Google, Support

reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma o počítačové bezpečnosti

AMD Ryzen přichází

Velké testy kinoprojektorů a levných špuntových sluchátek

Příslušenství do USB-C

reklama
reklama