David Němec marketingovým ředitelem ABRA Software

5. září 2007
MSI uvádí Radeon HD 2600 Pro AGP

Společnost ABRA Software, a.s., oznámila novou posilu v managementu: novým ředitelem marketingu se 1.7. stal David Němec.
 
David Němec má zkušenosti jak ze strany agenturní, tak i klientské. V komunikační agentuře Dimar vybudoval a tři roky řídil produkční oddělení Online marketing a připravoval pro klienty strategie v oblasti nových komunikačních kanálů - internet, emailing a mobilní marketing. Byl také zodpovědný za zavádění a rozvoj nových produktů. V Českém Telecomu (dnes Telefónica O2) vytvářel zákaznický program pro klienty z oblasti B2B a připravoval řešení a implementaci do vnitřních systémů společnosti. V současné době je studentem Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, kde dálkově studuje obor Marketingové a sociální komunikace.

"Chci přispět k tomu, aby se značka ABRA dostala do povědomí zákazníků jako preferovaný dodavatel informačních systémů pro střední a větší společnosti v České republice i na Slovensku," uvedl ke svému nástupu do funkce ředitele marketingu v ABRA Software David Němec.

Témata článku: Software, Marketing, David

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?