reklama

Datascript je jediným tréninkovým partnerem EMC

PRAHA 19. září 2007 – Společnost Datascript, poskytovatel IT kurzů a certifikací, se stala novým tréninkovým partnerem EMC Velocity2 pro Českou a Slovenskou republiku a je tak prvním autorizovaným tréninkovým partnerem (ATP) EMC Software Group pro celou oblast střední a východní Evropy. 

Status ATP umožňuje společnosti Datascript poskytnout zákazníkům určitá školení EMC.  Školitelé společnosti Datascript jsou kvalifikovaní odborníci a zároveň držitelé certifikací společnosti EMC pro konkrétní školení, která povedou. Certifikace společnosti EMC, které patří k nejrespektovanějším v oboru, přináší neocenitelné výhody nejen jejich držitelům, ale i firmám, pro které takto certifikovaní odborníci pracují.

Společnost Datascript již vypsala první termíny pro kurzy EMC NetWorker 7.3 Administration v oblasti zálohování a obnovy pro UNIX Microsoft Windows, které pořádá ve svém školicím středisku na Praze 10 od 15. října 2007.

„V souladu s náročnými požadavky EMC na kvalitu poskytovaných kurzů je naše společnost zavázána poskytovat školení nejvyšší kvality s cílem maximálně uspokojit přání zákazníka,“ uvedla projektová manažerka společnosti Datascript Iveta Babulenková.

Témata článku: Microsoft, Windows, Atp, Status

Nejnovější komentáře

Přidat příspěvek
reklama
Určitě si přečtěte

UPC překopli páteřní kabel. V Brně i druhý den nejede internet ani kabelovka

UPC překopli páteřní kabel. V Brně i druhý den nejede internet ani kabelovka

** V Brně byl velký výpadek služeb UPC ** Důvodem je překopnutý páteřní kabel ** V některých lokalitách služby stále nefungují

Včera | Jakub Čížek | 94

ASUS ZenBook 3 se začal prodávat v Česku. Je ve všem lepší než MacBook, ale bude to stačit?

ASUS ZenBook 3 se začal prodávat v Česku. Je ve všem lepší než MacBook, ale bude to stačit?

** Novinka od Asusu míří přímo proti MacBooku od Applu ** Nabídne daleko více výkonu za stejné peníze

2.  12.  2016 | David Polesný | 137


reklama