Corel uvádí na trh sadu CorelDRAW Graphics Suite X6 Small Business

Společnost Corel dnes oznámila, že uvádí na trh sadu CorelDRAW® Graphics Suite X6 Small Business Edition. Tato verze sady CorelDRAW® Graphics Suite X6 pro malé firmy, která je k dispozici za 899 € bez DPH, zahrnuje až tři instalace pro každou firmu a umožňuje tak ušetřit ve srovnání s nákupem samostatných verzí nejméně 40 %*. Díky bohatě vybavenému prostředí a softwaru pro profesionální grafické návrhy, úpravy fotografií a návrh webových stránek tato výkonná sada umožňuje začínajícím a malým firmám vytvářet působivou a poutavou vizuální komunikaci. Nově zahrnuté výukové materiály, nástroj pro okamžité vyhledání obsahu a profesionální šablony usnadňují a zrychlují tvorbu poutavých log, webových stránek, webové grafiky, billboardů, fólií na automobily, letáků a dalších materiálů.

Co je součástí sady CorelDRAW Graphics X6 Small Business Edition:

Kromě tří sériových čísel každá kopie obsahuje:

  • CorelDRAW® X6, intuitivní aplikace pro vektorové ilustrace a stránkový zlom
  • Corel® PHOTO-PAINT™ X6, profesionální aplikace pro úpravu obrázků
  • Corel® PowerTRACE™ X6, nástroj umožňující rychle a přesně převádět rastry na upravitelnou vektorovou grafiku
  • Corel® CONNECT™, prohlížeč na celou obrazovku, který umožňuje prohledávat digitální obsah v počítači, místní síti, na disku a v databázích služeb iStockPhoto® a Fotolia
  • Corel CAPTURE™ X6, nástroj pro pořízení snímku obrazovky jedním kliknutím
  • Corel® Website Creator™ X6, nový výkonný software pro tvorbu webových stránek
  • Tři Stručné referenční příručky v každé kopii verze SBE

Uživatelé rovněž získají 10 000 klipartů a obrázků ve vysoké kvalitě, 1 000 nových profesionálních digitálních fotografií ve vysokém rozlišení, 1 000 písem OpenType, včetně špičkových písem, jako je Helvetica®, 2 000 šablon vozidel, 350 šablon navržených profesionály a 800 rámců a vzorů.Všechny verze sady CorelDRAW Graphics Suite X6 v krabici obsahují rozsáhlou barevnou příručku v tvrdé vazbě, která pomůže uživatelům všech úrovní rychle zahájit práci.

Úplný seznam obsahu sady CorelDRAW Graphics Suite X6 Small Business Edition naleznete na adrese www.corel.com/coreldrawsbe.

Dostupnost a ceny

Sada CorelDRAW Graphics Suite X6 Small Business Edition můžete okamžitě získat na webu www.corel.com nebo od globálních prodejců společnosti Corel. Doporučená maloobchodní cena pro českou krabicovou verzi je 899 € bez DPH.

Témata článku: Corel, Small, Billboard, Creator

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?