Computex 2007: ASUS vystavuje progresivní počítačové produkty

Praha 5.června 2007 - ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel kompletních 3C řešení, předvádí na Computexu 2007 nové převratné koncepce pro digitální domácnosti, hraní, notebooky a firemní produkty. Zákazníci tak mohou zjistit, jaké má ASUS představy o komplexních digitálních řešeních. Následující produkty představují jen zlomek toho, co bude na letošní výstavě k vidění.

Společnost ASUS vyvinula novou sérii notebooků C90, která umožní počítačovým nadšencům toužícím po výkonu stolního počítače a zároveň mobilitě notebooku, aby si sami sestavili počítač na míru, jež splní všechny jejich požadavky. Díky vysoce modulární architektuře umožňuje ASUS C90 výměnu všech klíčových součástí, takže si jej mohou uživatelé snadno upravit, aby podával co nejlepší výkon třeba pro náročné herní a multimediální aplikace.

Nová základní deska ASUS ROG Blitz Extreme obsahuje několik exkluzivních funkcí, které podporují herní výkon. Díky revolučním technologiím Fusion Block System, Crosslinx, 2-Phase DDR a Voltminder LED mohou uživatelé dosáhnout lepšího výkonu a vyšších frekvencí paměti při zachování životnosti součástí.

ASUS AquaTank 2 je nový vodní chladič grafických karet, který splňuje požadavky hráčů a dalších uživatelů graficky náročných aplikací. Je určen pro chlazení nejmodernější vysoce výkonné karty ASUS EAH2900XT s minimálním hlukem a maximálním účinkem. Zcela nový design s kombinací červené a černé barvy je nejen esteticky přitažlivý, ale lepší konstrukce chladiče napomáhá také účinnějšímu rozptylování tepla pro lepší výkon při nižších teplotách.

Zabezpečovací VPN směrovač SL1200 VPN je snadno instalovatelné a ekonomické zařízení vybavené mnoha funkcemi, včetně výkonného firewallu, NAT a VPN (až 50 tunelů). Podporuje virtuální DMZ, detekci průniku a ochranná opatření, kontrolu paketů a filtrování URL adres. SL1200 poskytuje malým a středním podnikům ochranu před DoS (Denial of Service) útoky, trojskými koni a viry. Rychlé směrování přes 4 LAN porty a integrovaný DHCP server umožňují souběžný přístup k vysokorychlostnímu internetu až 254 uživatelům.

ASUS DAV Center A33 integruje Hi-Fi pětikanálový HD audiozesilovač, vstupní/výstupní rozhraní HDMI a audiodekodéry Dolby a DTS. Kompatibilita s různými HD formáty a současnými A/V zařízeními nabízí průzračný 3D prostorový zvuk a obraz v HD kvalitě s rozlišením až 720P / 1080i. DAV Center A33 podporuje také bezdrátový standard 802.11n pro rychlejší přenos HD obsahu na větší vzdálenosti, než umožňují dosavadní standardy. Podpora rozhraní Bluetooth pak umožňuje přenos multimédií a dat mezi A33 a jinými zařízeními, jako jsou notebooky nebo kapesní počítače.

Témata článku: Notebooky, Dave, Asus Rog, Block, DHCP

Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma: moderní cestování

Kdy opravdu přijdou nové baterie?

Velké testy: 6 herních notebooků a 8 volantů

Recenze: AMD Ryzen řady 5