COMGUARD pořádá 8. běh konference Communication Security

1.6. 2010 společnost COMGUARD pořádá již 8. běh mezinárodní konference Communication Security Brno 2010, která je zaměřena na bezpečnost IT. Akce se koná v hotelu Holiday Inn, Brno, program naleznete na www.comguard.cz.

Motto konferenceJediná ochrana před únikem informací - aktivní monitoring“ doplňuje výčet témat, mezi která patří:aktivní monitoring = pojištění Vašich elektronických aktiv, Database, File & Configuration Change Control, zabezpečení virtualizace, aplikační discovery, uživatelské identity, filtrování šifrovaného provozu, moderní proxy, ochrany před únikem informací ve spojení s vynuceným šifrováním, log a event management, management IP adres a bezpečnost DNS.

Garantem konference je Doc. Ing. Jaroslav Dočkal, CSc., Univerzita obrany, který vystoupí s přednáškou „K aktuálním problémům síťové bezpečnosti“.

Jan Dymáček, výkonný ředitel společnosti COMGUARD a.s., k letošnímu mottu dodává: “Bezpečnostní incidenty způsobují ztráty, které lze vyčíslit někdy jednoduše, někdy složitěji, intelektuální vlastnictví firem v dnešní době nestačí chránit defensivně, ale je potřeba aktivně všem útokům předcházet a tím i minimalizovat vyčíslitelné ztráty“.

Zveme všechny naše klienty a přátele a doufáme, že letošní program všem opět pomůže při výběru toho nejefektivnějšího řešení firemní bezpečnosti IT.

Konference je určena nejen pro poskytovatele IT bezpečnostních řešení, CIO, CSO a IT odborníky z bankovní a podnikové sféry, ale i pro státní správu a samosprávu. Vstup pro registrované do 25.5. je bezplatný a zahrnuje občerstvení a oběd, registrace na marketing@comguard.cz.Světem okouzlujících uruguayských vín Vás během konference provede profesionální someliérka Renata Hradilová.

 

Společnost COMGUARD a.s. je nadnárodní společností zaměřenou na value-added distribuci produktů bezpečnosti IT. K jejím hlavním partnerům patří společnosti McAfee (vč. akvizované Secure Computing), LogRhythm, Infoblox, Elitecore-Cyberoam, ActivIdentity, Breach Security, PGP a další. Společnost působí na trzích střední a východní Evropy, zejména v České republice, na Slovensku a na Ukrajině. Poskytuje řešení a služby pro segment SMB, velké komerční společnosti a státní organizace. Společnost je vlastněna jejím managementem.

Témata článku: Moto, Moto 360, Motto, Monitoring, Holiday, Holiday Inn, Discovery, Event, .doc

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?