COMFOR a TRILINE – první PC s českou Windows Vista v ČR

29. ledna 2007
ATI R600 v březnu
Ostrava, 26. 1. 2007 – Společnost ATComputers uvedla jako první na český trh počítače s novým operačním systémem Windows Vista. Její počítače značky COMFOR a TRILINE budou zákazníkům dostupné již od 3. února 2007.

Počítače značky COMFOR nabídnou operační systém Windows Vista v rámci oblíbených řad Happy a Diablo, určených zejména pro domácí uživatele. K dostání budou jak v rámci akčních nabídek, tak i jako počítače montované na zakázku podle požadavků a potřeb zákazníka. Ceny PC COMFOR s novým operačním systémem začínají na 16 700 Kč včetně DPH.

V rámci počítačů TRILINE se s Windows Vista uživatelé setkají u modelových řad Hobby, což jsou multimediální počítače určené jak pro domácí využití, tak i pro kancelář a Profi, což jsou počítače určené zejména k nasazení ve firmách a organizacích všech velikostí.

Počítače COMFOR ve variantách pro domácí i firemní použití jsou k dostání ve 150 prodejnách COMFOR po celé ČR a 54 prodejnách na Slovensku. Počítače TRILINE jsou k dispozici u smluvních partnerů této značky.

Windows Vista přináší do počítačů nové uživatelské rozhraní, možnost okamžitého vyhledávání, snažší organizování dat a bezpečnější online připojení a práci na Internetu.

Témata článku: Windows, Diablo, Diablo 3, Happy, Hobby

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Inteligentní domy