reklama

Citrix prodloužil ve spolupráci se SOFT-TRONIKEM seminář Access Gateway Workshop

Praha – 11. dubna 2006 – Citrix Systems, vedoucí světová společnost v oblasti řešení pro přístupovou infrastrukturu, zve k účasti na specializovaném semináři věnovaném produktu Citrix Access Gateway. Pro velký zájem přidala společnost SOFT-TRONIK, výhradní distributor produktů Citrix v České republice, další tři termíny půldenních seminářů zaměřených na praktickou práci s tímto produktem. Semináře se budou konat ve dnech 20. 4., 25. 4. a 18. 5. 2006.

Na seminářích Access Gateway Workshop účastníci zjistí, jak lze pomocí produktu Citrix Access Gateway snadno zdokonalit bezpečnost IT. Kvalifikovaní lektoři jim představí vlastnosti produktu Citrix Access Gateway a jeho fungování. Jde o zařízení pro hardwarové SSL VPN, které poskytuje bezpečný a nepřetržitý přístup ke všem aplikacím a datům – z jakéhokoli místa a přes jakékoli zařízení. Citrix Access Gateway je také řešení, které poskytuje přístupová práva jak na personální bázi tak na bázi případu. Zde naleznou zájemci další informace o produktu Access Gateway 4.2.

Citrix připravil pro zájemce speciální nabídku: po skončení semináře budou mít účastníci možnost otestovat si produkt Citrix Access Gateway po dobu jednoho týdne ve vlastním IT prostředí – bez jakýchkoliv poplatků nebo závazků. Autorizovaní partneři společnosti Citrix budou k dispozici účastníkům, a ti si tak si mohou ověřit, že toto řešení lze velmi rychle a snadno nainstalovat a stát se v budoucnu základním kamenem jejich spolehlivé IT bezpečnosti. Tuto nabídku využilo 70% účastníků prvních tří seminářů v březnu a dubnu tohoto roku.

Registrace na seminář
Semináře v České republice pořádá společnost SOFT-TRONIK, provozovatel autorizovaného školicího střediska Citrixu CALC, ve třech termínech – 20. 4. v Ostravě, 25. 4. a 18. 5. 2006 v Praze. Zájemci o účast na semináři se mohou registrovat na webové stránce: www.soft-tronik.cz/CAG_seminar, případně na plánované červnové semináře na telefonním čísle +420 596622191.
Počet účastníků workshopu je omezený a řada manažerů IT je již přihlášena. Zájemci o účast na této akci by si proto měli své místo na semináři Access Gateway Workshop rezervovat co nejdříve. V nejbližší době budou zákazníkům společnosti Citrix rozeslány e-mailem další informace o této zajímavé akci a také podrobný popis vlastností a funkcí produktu Access Gateway 4.2.

Získané dovednosti a hlavní témata:

 • bezpečnost IT jako koncept
  Přístupový bod - základní komponenta přístupové strategie
  Citrix Access Suite 4.0
  Smart Access - význam Access Gateway v portfóliu produktů Citrix
 • flexibilita
  IPSec VPN versus SSL VPN
  Přidaná hodnota oproti Citrix Secure Gateway
 • klíč ke zvýšení bezpečnosti přístupu k datům
  Výhody pro uživatele (always-on přístup, integrace do desktopů)
  Výhody pro společnosti (zvýšení bezpečnosti, centrální správa přístupu)
  Scénáře použití Access Gateway
  Upřesnění možností konfigurace přístupu
  Outlook a integrace komponenty Advanced Access Control

O produktu Citrix Access Gateway
Citrix Access Gateway je univerzální zařízení SSL VPN, které zajišťuje bezpečný, stále dostupný jednotný přístupový bod ke všem protokolům a aplikacím, včetně multimediálních a voice-over-IP (VoIP) aplikací. Volitelná funkce Advanced Access Control rozšiřuje přístup pro více zařízení a uživatelů a monitoruje, kdo přistupuje k podnikovým informacím a jak s nimi nakládá. Access Gateway přináší kvalitní přístupový komfort pro každého: bezpečný přístup k podnikovým datům firmám, snadný přístup pro uživatele a jednoduchou správu a snížené náklady na přístup IT oddělením.

O společnosti Citrix
Citrix Systems, Inc. (Nasdaq:CTXS) je vedoucím světovým dodavatelem řešení pro přístupovou infrastrukturu a renomovanou společností v přístupu na vyžádání (on demand). Produkty Citrix používá každý den více než 160 000 organizací na celém světě. Přístupový software, služby a zařízení Citrix poskytují nejlepší možný přístup k jakékoli aplikaci pro jakéhokoli uživatele.  K zákazníkům firmy Citrix patří 100 % společností zařazených do prestižního seznamu Fortune 100, 98% společností ze seznamu Fortune 500, stejně jako stovky tisíc malých firem a jednotlivců. Společnost Citrix má přes 6 200 distribučních a aliančních partnerů ve více než 100 zemích. Čistý zisk společnosti Citrix v roce 2004 činil 741 milionů dolarů. Více informací naleznete na adrese: http://www.citrix.com

Témata článku: Software, Bezpečnost, Citrix, Access, Gateway, Workshop

reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma o počítačové bezpečnosti

AMD Ryzen přichází

Velké testy kinoprojektorů a levných špuntových sluchátek

Příslušenství do USB-C

reklama
reklama