Centrum.cz spouští vlastního poštovní klienta Centrum mail

Centrum Holdings zavádí pro své uživatele novou aplikaci Centrum Mail pro Windows, která slouží jako poštovní klient. Představuje uživatelsky přívětivou alternativu k existujícím emailovým programům, jako je MS Outlook, Outlook Express či Mozilla Thunderbird, a je uživatelům poskytována zdarma.

„Aplikace je primárně cílena na asi 30 % stávajících uživatelů, kteří používají mail na Centrum.cz pomocí POP3 protokolu z jiných poštovních klientů. Umožňuje uživateli spravovat všechny své emailové účty na jednom místě, a to zdarma pro soukromé i komerční účely,“ říká Josef Šplíchal, produktový manažer Centrum Holdings.

Centrum Mail je plně vybavený emailový program se správou kalendářů, úkolů a kontaktů, navíc s integrovaným Instant Messagingem pro Facebook, Skype a Gtalk, který nejpoužívanější klienti, jako je Outlook či Thunderbird nenabízejí.

Další předností nového klienta je podstatně rychlejší fulltextové vyhledávání emailů než u běžně používaných programů. Za pozornost stojí také přehledná komunikační historie, která u každého kontaktu umožňuje zobrazení veškeré konverzace (na emailu a chatech - Facebook, Gtalk, Skype), včetně aktivit plánovaných v kalendáři.

Přehled klíčových funkcí Centrum Mailu:

  • podpora všech emailových služeb a jejich automatické nastavení
  • synchronizace s Centrum Mailem i ostatními emailovými účty
  • integrace libovolného počtu emailových účtů zdarma pro soukromé i komerční účely
  • import z MS Outlook, Outlook Expres a Mozilla Thunderbird
  • integrovaný Instant Messaging (Facebook chat,Gtalk)
  • import kontaktů z Facebooku
  • plná podpora Skype a jeho integrace
  • integrovaný Antispam
  • kontrola pravopisu, kalendáře, úkoly

„Spuštění Mail Centrum bude podpořeno soutěží o šest notebooků značky Dell a další ceny. Vyhrají uživatelé, kteří rozešlou osobní pozvánky k aplikaci svým přátelům prostřednictvím emailu a přivedou tak nejvíce nových uživatelů. (více na http://mail.centrum.cz/stahuj),“ dodává Josef Šplíchal.

Aplikace Centrum Mail vznikla na platformě programu eM Client (www.emclient.cz).

Témata článku: Import, Josef

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?