Canon otevírá nový ShowRoom v Brně

PRAHA, 22. srpna 2007 – Divize Canon Business Solutions otevřela ve spolupráci se společností Stavprojekta v Brně nové předváděcí a kopírovací centrum zaměřené na kopírovací techniku a velkoplošný tisk. 

Canon Business Solutions je svým zákazníkům opět o něco blíž díky otevření svého druhého předváděcího centra v České republice. Nově otevřený ShowRoom v prostorách Brno Business parku na Londýnském náměstí nabízí zákazníkům nejen z Moravy možnost vyzkoušet si výkonná multifunkční zařízení, velkoformátové tiskárny a další polygrafické vybavení. Vystavené produkty zároveň slouží v rámci služeb CopyCentra, které provozuje společnost Stavprojekta ve spolupráci s CBS. 

 „CBS má širokou síť partnerů a servisních techniků po celé České republice,“ říká Milan Behenský, CBS General Manager CCZ and CSK. „Nově otevřený ShowRoom nás přibližuje o další krok k moravským zákazníkům, kterým ušetří čas potřebný na cestu do pražského předváděcího centra.“
ShowRoom a CopyCentrum v Brně je vybaven kompletním spektrem zařízení Canon Business Solutions. Jde o černobílé i barevné produkční multifunkční stroje a velkoformátové tiskárny i skenery. Nechybí ani barevný tiskový stroj ImagePress C1, vhodný i pro předtiskovou přípravu.

Témata článku: Showroom, Multifunkční tiskárny canon, Tiskárny canon, Tiskárny multifunkční, Velkoformátové tiskárny, Park, Milan, Milano, General

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?