reklama

Canon otevírá nový ShowRoom v Brně

PRAHA, 22. srpna 2007 – Divize Canon Business Solutions otevřela ve spolupráci se společností Stavprojekta v Brně nové předváděcí a kopírovací centrum zaměřené na kopírovací techniku a velkoplošný tisk. 

Canon Business Solutions je svým zákazníkům opět o něco blíž díky otevření svého druhého předváděcího centra v České republice. Nově otevřený ShowRoom v prostorách Brno Business parku na Londýnském náměstí nabízí zákazníkům nejen z Moravy možnost vyzkoušet si výkonná multifunkční zařízení, velkoformátové tiskárny a další polygrafické vybavení. Vystavené produkty zároveň slouží v rámci služeb CopyCentra, které provozuje společnost Stavprojekta ve spolupráci s CBS. 

 „CBS má širokou síť partnerů a servisních techniků po celé České republice,“ říká Milan Behenský, CBS General Manager CCZ and CSK. „Nově otevřený ShowRoom nás přibližuje o další krok k moravským zákazníkům, kterým ušetří čas potřebný na cestu do pražského předváděcího centra.“
ShowRoom a CopyCentrum v Brně je vybaven kompletním spektrem zařízení Canon Business Solutions. Jde o černobílé i barevné produkční multifunkční stroje a velkoformátové tiskárny i skenery. Nechybí ani barevný tiskový stroj ImagePress C1, vhodný i pro předtiskovou přípravu.

Témata článku: Showroom, Multifunkční tiskárny canon, Tiskárny canon, Tiskárny multifunkční, Velkoformátové tiskárny, Milan, Milano, Park, General

reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Stavba 3D tiskárny

Výbava domácí elektrodílničky

Budoucnost 5G sítí

Velké testy microSD karet a vodních chladičů

Přehled mobilních tarifů

reklama
reklama