Budoucnost digitálních technologií ve stavebnictví

Společnost Tech Data Distribution, výhradní distributor produktů společnosti Autodesk pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko, a společnost GEODIS BRNO, výhradní dovozce přesných GPS technologií a řídicích systémů pro zemní stroje japonské firmy Topcon Corporation, pořádají 18. září 2008 seminář představující nejnovější trendy v projektování a automatizaci stavebních prací.

Akce pro odbornou veřejnost a pozvané hosty proběhne 18. září 2008 od 9 hod. v Hotelu U Věže v Nupacích (Praha). Její součástí je i zajímavá návštěva stavby silničního okruhu kolem Prahy v úseku 513 mezi Vestcí a Lahovicemi, kde účastníci uvidí praktickou ukázku výhod nasazení strojů pro úpravu terénu řízených GPS navigací dle 3D modelu terénu zhotoveného přímo v aplikaci AutoCAD Civil 3D.

Základními tématy semináře budou:

  • Jak efektivně projektovat liniové a plošné stavby pomocí 3D dynamického modelu AutoCAD Civil 3D.
  • Jak připravené projekty efektivně využít při stavebních pracích díky technologii společnosti Topcon.
  • Jak sdílet data vytvořená v CAD programu se stavebním strojem a snížit tak náklady generované v průběhu výstavby.
  • Jak fungují a co dnes dokáží moderní technologie ve stavebnictví – setkáte se přímo při práci se stavebním strojem, automaticky řízeným dle zadaného 3D modelu.

Nechte se inspirovat

Všichni projektanti, geodeti i zástupci stavebních firem se s trendy automatizace ve stavebnictví, které se nezadržitelně prosazují v každodenní praxi, potkávají při své práci stále častěji. Tento seminář proto nabízí jedinečnou příležitost, jak si udržet kontakt s technologiemi třetího tisíciletí.

Registrace a podrobné informace: www.autodeskclub.cz/gps

Témata článku: Gps navigace, Navigace gps

Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma: moderní cestování

Kdy opravdu přijdou nové baterie?

Velké testy: 6 herních notebooků a 8 volantů

Recenze: AMD Ryzen řady 5