reklama

Bleskový průzkum nové generace myAVIS a Microsoft Dynamics CRM na Retail Summit 2007

Společnost KVADOS Mobile Solutions, přední dodavatel profesionálních mobilních informačních systémů, společně s Incoma Research, předním dodavatelem služeb v oblasti marketingového výzkumu a poradenství v řadě segmentů trhu, spojili přednosti mobilního řešení myAVIS a Microsoft Dynamics CRM.

Výsledkem bylo sofistikované moderní řešení, díky kterému všichni účastníci Retail Summitu 2007 velice rychle znali zajímavý výsledek názorů předních expertů z Retailu a zároveň získali konkrétní jméno Retailového experta, který prokázal největší znalosti z dané problematiky. Na základě výsledků průzkumu odborníci předpokládají, že během příštích dvou let budou řetězce propagovat jako svou přednost u zákazníků téměř z 60% jiné hodnoty než nejnižší cenu.

Spojením výhod profesionálního mobilního informačního systému myAVIS a zákaznicky orientovaného systému Microsoft Dynamics CRM 3.0 vznikl moderní nástroj pro podporu rozhodování, díky kterému se na minimum zkrátil proces získávání dat z terénu, přenos do centrály, analýza a výsledná transformace dat na informace.

Témata článku: Microsoft, Expert, Retail

reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Stavba 3D tiskárny

Výbava domácí elektrodílničky

Budoucnost 5G sítí

Velké testy microSD karet a vodních chladičů

Přehled mobilních tarifů

reklama
reklama