reklama

BD-Tel, telekomunikační družstvo nabízí velkoobchodní nabídku VoIP telefonie

10. listopadu 2005
I virtuální pozemky mají svoji hodnotu
Praha (10. listopadu 2005) – BD-Tel, telekomunikační družstvo, jediný provozovatel unikátního telekomunikačního řešení Metropolitní sítě, které Cisco Systems v České republice v takovémhle rozsahu prodalo a zainvestovalo, rozšířil portfolio poskytovaných služeb nově o hlasové služby na platformě IP.

BD-Tel, telekomunikační družstvo, ve spolupráci se Sloane Park Property Trust a.s., předním poskytovatelem hlavních páteřních tras v ČR, připravil pro všechny lokální poskytovatele datových služeb možnost prodeje VoIP svým klientům bez nutnosti investic do nové technologie. „Svou velkoobchodní nabídkou chceme uspokojit poptávku lokálních ISP, kterým chybí možnost nabízet svým stávajícím i budoucím klientům komplexní službu přenosu hlasu a dat bez jakékoliv závislosti na službách Českého Telecomu“, upřesňuje Vít Nusl, obchodní ředitel BD-Telu, telekomunikačního družstva.

 

Velkoobchodní nabídka je určena především pro menší poskytovatele, kteří nemohou, nebo nechtějí investovat značné finanční prostředky do vlastního hlasového řešení,“ říká Petr Friedberger, člen představenstva BD-Telu, telekomunikačního družstva.

 

Pro dodržení maximální kvality a spolehlivosti nabízených služeb, byla pro dodávku páteřní technologie zvolena společnost Cisco Systems. Technickou realizaci hlasového centra a servisu drží společnost Alef0. Hlavním partnerem, dodavatelem konektivity a páteřních tras, je společnost Sloane Park Property Trust.

Témata článku: Trust, Park

reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma o počítačové bezpečnosti

AMD Ryzen přichází

Velké testy kinoprojektorů a levných špuntových sluchátek

Příslušenství do USB-C

reklama
reklama