Barracuda Spam Firewall uspokojí i nejnáročnější uživatele

Kvalitní antispam i antivir ochrana je dnes nezbytností pro všechny firmy a organizace, od malých až po ty největší. Zařízení Barracuda Spam Firewall proto patří k nejžádanějším produktům společnosti Barracuda Networks, mezi něž dále patří zařízení Barracuda Web Filter, Barracuda IM Firewall, Barracuda Load Balancer, Barracuda Web Site Firewall a Barracuda Message Archiver.

Právě na potřeby velkých společností či organizací státní správy reagovala společnost Barracuda Networks se svým nejnovějším modelem Barracuda Spam Firewall 1000, který byl uveden na trh koncem letošního května.

Výkon Barracuda Spam Firewall 1000 uspokojí i ty nejnáročnější uživatele, neboť kapacita zařízení postačuje pro 100 tisíc e-mailových uživatelů a 5 tisíc domén. Tento model má dále k dispozici diskovou kapacitu 200 GB pro logy zpráv a 750 GB pro uložení zpráv v karanténě. K napojení do sítě slouží dva gigabitové Ethernet porty a vysokou spolehlivost celého systému podporuje i duální hot-swap zdroj. V případě potřeby je navíc možné spojit několik zařízení Barracuda Spam Firewall 1000 do svazku a dosáhnout tak ještě vyšší kapacity.

Důležitou skupinu potenciálních uživatelů výkonných modelů Barracuda Spam Firewalltvoří poskytovatelé internetových služeb, kteří tak mohou všem svým zákazníkům centrálně nabízet vysoce účinnou ochranu před spamem a viry. Praktický příklad můžeme nalézt i u nás v České republice, neboť na počátku letošního roku Atlas, jako první z českých a slovenských internetových portálů, přinesl svým klientům nejnovější řešení antispam filtru v podobě Barracuda Spam Firewall. Podle Atlasu je od nasazení nového antispamu úspěšnost filtrace nevyžádané pošty 95%.

V České republice je distributorem zařízení Barracuda společnost Gesto Communications.

Kontakt: Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, sales@gestocomm.cz, Korunní 106, 101 00 Praha 10, www.gestocomm.cz

Témata článku: Barracuda, Firewall, 1000, Swap

Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma: moderní cestování

Kdy opravdu přijdou nové baterie?

Velké testy: 6 herních notebooků a 8 volantů

Recenze: AMD Ryzen řady 5