reklama

AVG Technologies získala cenu Checkmark Platinum Product Award

Laboratoře West Coast Labs udělily společnosti AVG Technologies produktové ocenění Checkmark Platinum Product Award. Firma jej získala za účast v testovacím programu Real Time Testing Program s produktem AVG Internet Security 9.0.

Laboratoře Westcoast Labs poskytují zázemí pro nezávislé testování produktů a služeb z oblasti bezpečnosti IT. Ocenění Checkmark Platinum Product Award se uděluje na základě rozsáhlého testovacího procesu. Ten zkoumal úroveň anti-malwarové ochrany v reálném čase. Testovaný software byl vystaven bezpečnostním hrozbám, nasbíraným v reálném čase prostřednictvím globální sítě West Coast Labs. Celý test pak probíhal v prostředí, které věrně imitovalo skutečné podmínky počítače průměrného uživatele.

Globální povaha bezpečnostních hrozeb spolu s požadavkem na vysoký výkon bezpečnostních produktů přináší i potřebu dynamického testování těchto produktů, které přesahuje standardní srovnávací testy.

„Hrozby, které na nás dnes na internetu číhají, jsou velmi nestálé a rychle se vyvíjí. Abychom je eliminovali, musíme vyvíjet i bezpečnostní software, který nám bude poskytovat ochranu v reálném čase a bude využívat jak reaktivní, tak proaktivní technologie. Této úrovně dosáhl náš nejnovější produkt,“ řekl technický ředitel AVG Technologies Karel Obluk.

Témata článku: Antivirus, AVG, West, Platinum

Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma o počítačové bezpečnosti

AMD Ryzen přichází

Velké testy kinoprojektorů a levných špuntových sluchátek

Příslušenství do USB-C

reklama
reklama