AutoCont získal ocenění v soutěži MS Industry Awards

Praha, 27.dubna 2007 – Společnost AutoCont CZ a.s. vyhrála v české soutěži MS Industry Awards v kategorii „Nejlepší řešení pro školství a vzdělávání“ s technologickým řešením „Aplikace pro správu školní sítě iDva“.

Ocenění Microsoft Industry Awards se každoročně uděluje partnerům společnosti Microsoft, kteří vyvíjí řešení a aplikace na platformě Microsoft a využívají nové technologie v řešeních pro zákazníky. Hodnotícím kritériem při výběru jednotlivých řešení jsou rozsah projektu a přínos pro zákazníka.

AutoCont v této soutěži dále zvítězil v kategorii Microsoft Office System Technology Awards s projektem pro společnost Fujifilm – Zlepšení týmové spolupráce a sdílení informací MS Office  2007 a dále  patřil mezi „Finalisty“ s projekty „Zavedení SW řešení pro podporu řízení projektů ve společnosti ARCA Capital Bohemia“,  „Zavedení principů řízení projektů ve společnosti KORADO, a.s. v České Třebové“ a  „ RPD Programe Exchange Exchange 2007 ve společnosti Mostecká uhelná a.s.

Kategorie 

  • Nejlepší řešení pro školství a vzdělávání Aplikace pro správu školní sítě iDva
  • Microsoft Office System Technology Award Společnosti Fujifilm CZ, s.r.o. pomáhají zlepšit týmovou spolupráci a sdílení informací Microsoft Office 2007
  • spolu s Microsoft Windows SharePoint Services 3.0

Kategorie 

  • Nejlepší řešení pro bankovnictví, pojišťovnictví a správy financí Zavedení SW řešení pro podporu řízení projektů ve společnosti ARCA Cupital Bohemia a.s.
  • Nejlepší řešení pro malé a střední firmy Zavedení principů řízení projektů s podporou nástrojů řady Microsoft Office Project 2007 ve společnosti KORADO, s.s. v České Třebové
  • Ocenění Migrace roku za úspěšnou migraci infrastruktury či řešení z konkurenční platformy RPD Program Exchange 2007 ve společnosti Mostecká uhelná a.s.

Témata článku: Microsoft, Arca, Bohemia, Fujifilm, Microsoft Office 2010, Microsoft Office 2013, Microsoft Office 365

Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma: moderní cestování

Kdy opravdu přijdou nové baterie?

Velké testy: 6 herních notebooků a 8 volantů

Recenze: AMD Ryzen řady 5